عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
696 بازدید
سوال شده قبل در قرارداد کار توسط (2,520 امتیاز)
با استناد به مواد 35 و 39 قانون کار آیا به پزشک خانه بهداشت کارگری کارخانه که در هفته حدود سه ساعت برابر قرارداد منعقده به کار اشتغال داشته و به صورت ساعتی مزد دریافت کرده و بامیل شخصی مستعفی شده است آیا به وی مزایای سنوات پایان خدمت تعلق می گیرد؟
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (34,700 امتیاز)
سلام

پزشک یاد شده که در هفته سه ساعت شاغل در شرکت می باشد در مقابل کار انجام شده مزد مشخصی نیز  دریافت میکند بنابراین چنانچه برابر مقررات اقدام به استعفا نماید باتوجه به دریافتی ماهانه از بابت مزد به نسبت هر یک سال خدمت محق به دریافت یک ماه حقوق به عنوان مزایای پایان کار خواهد بود.

موسسه حقوقی طنین (شعبه تخصصی روابط کار)
برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (12,090 امتیاز)
براساس ماده 39 قانونکارمزدومزایای کارگرانی که به صورت نیمه وقت ویاکمترازساعات قانونی تعیین شده به کاراشتغال دارندبه نسبت ساعات کارانجام یافته محاسبه وپرداخت می شودوازکلیه حقوق ومزایای قانونکاربه نسبت انجام کاربرخوردارمی گردند.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-سلامت خرید-بیمه-عمر سود-بیمه-عمر دریافت-بیمه-بیکاری شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه مرخصی-زایمان بیمه-ایران شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...