دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
1,899 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (150 امتیاز)
سلام. من چند سال پیش سنوات خودم رو از کارفرما دریافت کردم. آیا مبلغ پرداختی علی الحساب هست یا قطعی؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (54,700 امتیاز)
با سلام

برای هر سالی که گرفته اید قطعی است و احتمالا تایید کرده اید . اگر احساس کردید که اشتباه در محاسبه رخ داده است باید پیگیری نمایید در مرحله اول از خود کارفرما و بعدا مراجع دیگر.

با تشکر

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (15,520 امتیاز)
باسلام با توجه به خینکه در تسویه جسابی که انجام گرفته اگر اعلام کرده باشید تمامی حق وحقوق خوذ را دریافت نموده ام وهیچگونه طلبی ندارم ودریافت شما بصورت ریز اعداد دریافت نموده اید کلا قطعی بوده ودرصورت عدم ارسال لیست بیمه  (اعمال ماده ۱۴۸قانون کار) این مورد از قوانین آمره بوده وکارفرما حتی بعد از تسویه حساب کلی  اگر لیست ارسال نکرده باشد کارگر در هرزمان میتواند شکایت کند  ودر مورد دریافتی ها از کارفرما احساس کردید مبلغی را دریافت نکرده میتوانید دادخواست تنظیم ودر هیئت تشخیص اداره کار مطرح نمایید  .ایمانی

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.