عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
114 بازدید
سوال شده قبل در بیمه مسوولیت و مهندسی توسط

کلوزهای پیوست بیمه نامه برای کارهای پیمانکاری در همه بیمه نامه ها دارای متن واحد و یکسانی میباشد من متن کلوز 006 . 120 را برای کار پیمانکاری میخواهم با تشکر

1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
006 - بـموجب این الـحاقیه وضمن رعایت شرایط، مقررات و استثنائات مندرج در بیمه‌نامه یا ضمائم آن و مشروط بر آنکه بیمه‌گذار حق‌بیمه اضافی مورد توافق را پرداخت کرده باشد، این بیمه‌نامه هزینه‌های اضافی مربوط به اضافه‌کاری، کار در شب، کار در تعطیلات عمومی و حمل سریع (باستثنای حمل هوائی) را پوشش می‌دهد. در هر حال چنین هزینه‌هائی تنها درصورتی پرداخت خواهند شد که در ارتباط با خسارت وارد به اقلام بیمه شده و قابل جبران تحت این بیمه‌نامه، صرف شده باشند. درصورتیکه ارزش اقلام خسارت دیده کمتر از ارزشی باشد که برای بیمه‌نمودن آنها لازم است، تعهد بیمه‌گر در جبران این هزینه‌های اضافی به نسبت کاهش خواهد یافت.

 120- بموجب این الحاقیه و ضمن رعایت شرایط، استثنائات و مقررات مندرج در بیمه‌نامه یا ضمائم آن و مشروط برآنکه بیمه‌گذار حق‌بیمه اضافی مورد توافق را پرداخت کرده باشد، پوشش بخش دو این بیمه‌نامه به مسئولیت ناشی از اتلاف یا خسارت ایجاد شده بعلت ارتعاش یا برداشتن یا سست کردن استحکامات تعمیم خواهد یافت. بشرطی که همواره: بیمه‌گران درمورد مسئولیت بیمه‌گذار در ارتباط با اتلاف یا خسارت وارده به هر نوع اموال یا زمین یا ساختمان، فقط اگر اینگونه اتلاف یا خسارت به ریزش کلی یا جزئی منتج شود، به بیمه‌گذار غرامت پرداخت خواهند کرد. بیمه‌گران درمورد مسئولیت بیمه‌گذار در ارتباط با اتلاف یا خسارت وارده به هر نوع اموال یا زمین یا ساختمان، فقط اگر پیش از شروع عملیات ساختمانی شرایط آن سالم بوده و اقدامات لازم برای جلوگیری از وقوع خسارت انجام پذیرفته باشد، به بیمه‌گذار غرامت پرداخت خواهند کرد. بیمه‌گذار در صورت لزوم باید قبل از شروع عملیات ساختمانی و به هزینه خود، گزارشی از شرایط اموال یا زمین یا ساختمان در معرض خطر را آماده کند. بیمه گران در قبال مسئولیتهای زیر به بیمهگذار غرامت پرداخت نخواهند کرد: - اتلاف یا خسارتی که با توجه به ماهیت کار ساختمانی یا روش اجرای کار قابل پیش‌بینی است. - خسارت سطحی که نه به استحکام اموال، زمین یا ساختمان لطمه‌ای وارد نموده و نه استفاده کنندگان از آن را در معرض خطر قرار میدهد. - هزینه‌هائی که جهت جلوگیری از خسارت یا اقدامات کاهش آن در طول دوره بیمه ضرورت پیدا میکند.

سوالات مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 138 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...