باز هستیم
+2 امتیاز
659 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
ایا اشخاص حقیقی شاغل در کارهای زیر مجموعه کشاورزی درسال 96 موظف به ارایه اضهار نامه مالیاتی میباشند؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,070 امتیاز)
بستگی به میزان درآمد شما با توجه به ماده 100 دارد. اما پیشنهاد میکنم از آنجایی که اجرای این قانون همچنان واضح نمیباشد به تکالیف قانونی خود ادامه دهید. ضمن اینکه ارائه اظهارنامه مشاغل به خرداد ماه از تیرماه انتقال یافته است.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 3,244 بازدید
سوال شده بهمن 21, 2017 در حسابداری و مالیات توسط Tabar (30,380 امتیاز)
+1 امتیاز
1 پاسخ 318 بازدید
سوال شده بهمن 26, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+2 امتیاز
3 پاسخ 1,342 بازدید
سوال شده بهمن 23, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,190 امتیاز)
+3 امتیاز
1 پاسخ 713 بازدید
سوال شده بهمن 21, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین و شرایط
حریم خصوصی

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

ایمیل: info@bidbarg.com 


مجوز اینماد - Enamad Trust Certificate

 

مجوز نماد اعتماد الکترونیک

Zarinpal Trust Certificate

پرداخت امن با زرین پال

 

...