باز هستیم
+1 امتیاز
606 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط

باسلام مجدد
1-غرامت بیمه بابت محصولات کشاورزی و تلفات دام بوده که توسط حسابدار درسال 93 بعنوان درامد ثبت شده. آیامشمول ماده قانونی میشه؟

ادمین: سوالات خود را جداگانه بپرسید.

سوال دوم : آیا ضریب 8% برای فروشی که خارج از فعالیت شرکت بوده و در دفاتر قانونی ثبت نشده است درست است ؟

1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,070 امتیاز)
خیر.
مطابق ماده 136 کاملا معاف میباشد و باید درآمد های معاف قید شود.
دفاع از این مورد با ارائه قرارداد بیمه به سادگی قابل حل میباشد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
2 پاسخ 1,229 بازدید
سوال شده اسفند 9, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,190 امتیاز)
+1 امتیاز
1 پاسخ 7,220 بازدید
سوال شده بهمن 27, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
0 امتیاز
1 پاسخ 1,690 بازدید
سوال شده اردیبهشت 10, 2017 در حسابداری و مالیات توسط Tabar (30,380 امتیاز)
+2 امتیاز
1 پاسخ 483 بازدید
سوال شده بهمن 22, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 520 بازدید
سوال شده اردیبهشت 15, 2017 در حسابداری و مالیات توسط جواد
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین و شرایط
حریم خصوصی

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

ایمیل: info@bidbarg.com 


مجوز اینماد - Enamad Trust Certificate

 

مجوز نماد اعتماد الکترونیک

Zarinpal Trust Certificate

پرداخت امن با زرین پال

 

...