باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
7,195 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
آیا حق الزحمه پرداختی به کارشناسان دادگستری بابت ارزیابی دارایی ها و ارائه گزارش کارشناسی ، مشمول پرداخت مالیات می گردد ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,870 امتیاز)

بله مطابق ماده 103 تبصره دو باید اینکار را انجام دهند که این هزینه معمولا از شاکی یا تقاضا کننده درخواست میشود.

‌تبصره 2 - وزارتخانه‌ها و موسسات دولتی و شرکت‌های دولتی و شهرداریها و موسسات وابسته به دولت و شهرداریها مکلف اند از وجوهی که‌ بابت حق‌الوکاله به وکلا پرداخت می‌کنند پنج درصد (5%) آن را کسر و بابت علی‌الحساب مالیاتی وکیل تا پایان ماه بعد(1) به اداره امور مالیاتی محل پرداخت نمایند.


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
سوال شده بهمن 1, 2022 در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن بهمن 8, 2022 توسط
آیا دستمزد کارشناس رسمی دادگستری مشمول مالیات میشود ؟

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
2 پاسخ 1,223 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 816 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,549 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,671 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 327 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,577 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 3,095 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,513 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,107 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 16,286 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 945 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 255 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 296 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,485 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 889 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 458 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 285 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 711 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 401 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 642 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 793 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 4,180 بازدید
سوال شده اردیبهشت 2, 2017 در حسابداری و مالیات توسط Tabar (30,180 امتیاز)
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...