برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
1,563 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
سلام

در سال 1394 از سوی اداره دارایی رباط کریم پیامکی مبنی بر اینکه:» اگر بنگاه شما فقط به کار ارائه خدمات مشغول می باشد و فروش جنس ندارد نیازی به ثبت صورت معاملات فصلی نمی باشد« برای مشاورین املاک ارسال گردید و مشاوران املاک در تاریخ پیامک هیچ ثبتی در سامانه انجام نداده اند. ولی در سال 1396 برگه های جرمیه بابت عدم ثبت معاملات فصلی برای مشاورین املاک ارسال شده است. آیا تغییری در رویه اداره مالیات بوجود آمده است؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (118,770 امتیاز)
اشخاص حقیقی که  کمتر از 30 میلیارد ریال فروش کالا و خدمات در سال. داشته باشند مشمول ماده ١۶٩نیستد

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 718 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 472 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 6,545 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 13,396 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 3,154 بازدید
سوال شده بهمن 22, 2017 در حسابداری و مالیات توسط Tabar (30,000 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 508 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...