دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
3,342 بازدید
قبل در لیست بیمه توسط (100 امتیاز)

با سلام

  1.   خواهشمند است یا ذکر منابع و ماده قانون کار و تامین اجتماعی بفرمائید که آیا شرکتی که اعضای هیئت مدیره شامل مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره و عضو هیئت مدیره موظف هستند و حقوق و دستمزد دریافت میکنند و در دفاتر قانونی شرکت ثبت و ضبط میشود مشمول بیمه اجباری هستند یا بیمه کارفرمایی؟ در صورت بیمه اجباری بیمه بیکاری باید پرداخت شود و بیمه بیکاری به این افراد تعلق میگیرد یا خیر؟
  2. برخی کارمندان واحد درآمد شعب اصرار دارند این افراد هم می بایست قرارداد بیمه کارفرمایی امضا کنند و بیمه کارفرمایی رد کنند. آیا میتوان از طریق اداره کل تامین اجتماعی کتبا دستوری در این ضمینه مبنی بر ملزم کردن شعب به دریافت بیمه اجباری نمود یا خیر ؟
  3. با توجه به موظف بودن اعضای هیئت مدیره آیا در لیست حقوق ارسالی به بیمه درستون عنوان شغلی میبایست عنوان شغلی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره ذکر شود یا عنوان شغلی خاصی که بصورت پیش فرض در سیستم نرم افزاری تامین اجتماعی تعریف شده برایشان انتخاب کرد؟ مثلا کارمند یا حسابدار و .....
  4.  در صورتی که اعضای هیئت مدیره دریک فاصله زمانی که شرکت  تغییر آدرس و تغییر شعبه داشته و بدیل تایید بازرسی ٬لیست پذیرش نگردیده و در سالهای بعد با توجه به اینکه حقوق و دستمزد در دفاتر شرکت در این مدت پرداخت شده و حسابرسی این مدت از حقوق را بدهکار کرده و بدهی نیز پرداخت شده .آیا اعضای هیئت مدیره میتوانند ادعای سابقه کنند؟

باتشکر فراوان

ادمین : برای دریافت سریع تر و دقیق تر پاسخ، سوالات خود را در صفحات مجزا بپرسید 

دریافت مشاوره تخصصی >>

لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید تا بتوانید سوال بپرسید

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.