درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
382 بازدید
قبل در مالیات ارزش افزوده توسط (100 امتیاز)
آیا به شرکت تولید نرم افزار (در زمینه صنعت برق) مالیات ارزش افزوده تعلق می گیرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,860 امتیاز)
سلام،

مطابق با ماده 5 قانون مالیات بر ارزش افزوده و فراخوان مرحله دوم مشمولیت، بله.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...