باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
806 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
آیا افرادی که به صورت شخص حقیقی به ارائه خدمات مشاوره کاریابی می پردازند به عنوان ارائه دهندگان خدمات مدیریتی و مشاوره ای مشمول بند الف ماده 96 قانون مالیات های مستقیم سابق و فراخوان مرحله دوم مالیات بر ارزش افزوده می باشند یاخیر؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (119,530 امتیاز)
درسوال قیدشده است ماده ۹۶سابق .وقتی این ماده حذف شده است مشمول شدن ان مبهم است ودرمورد ارزش افزوده هم مشمول نمیباشد

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,417 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 259 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,894 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 4,059 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,054 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 457 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 7,037 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 803 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 3,049 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 6,703 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...