باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
968 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
سلام

من اصلا فاکتور خرید ندارم ولی مبلغ خرید را در سامانه فصلی ثبت می کنم. 9% ارزش افزوده فروش را خودم پرداخت می کنم.از نظر ارزش افزوده فاکتور ندارم جریمه می شوم؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

برابر ماده 147ق.م.م برای اثبات هزینه ها نیاز به مدارک ومستندات دارید.پس باید فاکتور خرید یا هزینه داشته باشید

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 680 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 575 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...