دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
400 بازدید
در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام

ازطرف شرکت دولتی مبلغی بعنوان پاداش به پرسنل پیمانکارپرداخت می شود آيا به پاداش مذکور ماليات بر ارزش افزوده تعلق مي گيرد ،يعني در صورت وضعيت كه از طرف كارفرما به پيمانكار پرداخت ميشود ٩٪؜ هم آورده شود يا نه بدون ارزش افزوده تنظيم شود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (5,340 امتیاز)
خیر

به موجب تصریح بند ۱۰ ماده ۱۲ قانون مالیات بر ارزش افزوده خدمات مشمول مالیات بر درامد حقوق مشمول ارزش افزوده نیست.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.