برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
332 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
آیا شرکتی که وارد کننده مواد اولیه خام در زمان فروش به تولید کننده می تواند از معافیت ارزش افزوده استفاده کند؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (1,440 امتیاز)
با سلام

به غیر از واردات و عرضه ویتامین ها و مکمل های غذائی مابقی مشمول پرداخت ارزش افزوده هستند و معافیتهای صرفا بر اساس ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده میباشد

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,165 بازدید
+1 امتیاز
3 پاسخ 9,341 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 1,111 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,183 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,705 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...