دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
624 بازدید
در مالیات ارزش افزوده توسط (140 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن توسط
با سلام

مواد اولیه تولید لیوان کاغذی، به صورت مقوای خام از کشور چین وارد میشود و در گمرک ۹ درصد ارزش افزوده قبل از ترخیص گرفته میشود. بطور مثال لیوان آماده و بسته بندی شده با احتساب کلیه هزینه ها ۳۸ تومن برای تولید کننده تموم شده و ۴۲ت به فروش می رساند. آیا باید دوباره ۹درصد ارزش افزوده به روی ۴۲ت بیاید یا همینکه در گمرک پرداخت شده برای صنایع تبدیلی و تکمیلی دیگر لازم نیست؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (21,060 امتیاز)
سلام

ماده 1 قانون ارزش افزوده را مطالعه بفرمائید

کلیه خرید و فروش کالا و خدمات در ایران مشمول مالیات ارزش افزوده است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.