درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
320 بازدید
در مالیات ارزش افزوده توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام

 اساسا تولید کننده و فروشندهای شوینده معافیت ارزش افزوده دارند؟

باتشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (15,900 امتیاز)
سلام

معافیتهای ارزش افزوده همان هایی است که در ماده 12 قانون امده است.که در خصوص شوینده ها اشاره ای نکرده است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...