دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
10 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط (100 امتیاز)
سلام وقت بخیر، قبلا این سوال رو پرسیده بودم و پاسخ زیر را گرفتم:

ما یه موسسه فرهنگی دیجیتال هستیم که مجوزهامون از ارشاد هست ( سایت خبری  و فرهنگی اجتماعی داریم)  در سال چند باری از طرف ارشاد برامون واریزی انجام میشه، این واریزی ها تحت چه عنوانی باید در حسابداری ثبت شود و ایا مشمول بیمه و یا مالیات می باشد یا خیر؟

در ضمن طبق ماده 139 معافیت مالیاتی داریم . ایا این یارانه ها هم معاف هستند؟

(پاسخ دریافتی :درصورتی که مشمول معافیت بند ل ماده 139 باشید یارانه های دریافتی شما هم معاف از مالیاته

باید تحت عنوان درامدهای (یا یارانه دریافتی ) معاف ثبت بشه

البته به ضرورت ارسال این ارقام در گزارشات فصلی دقت کنید.)

الان که برگ تشخیص سال 96 رو گرفتیم واریزی های ارشاد رو مشمول 25درصد مالیات کردن، با این که توضیح داده بودیم این واریزی در راستای فعالیت موسسه هست.

الان متن اعتراض رو چی بنویسیم که قبول کنن و مالیات براش حساب نکنن؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید تا بتوانید سوال بپرسید

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین

.
.
...