درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
836 بازدید
در معافیت مالیاتی توسط
سلام
بنده دارای یک کلینیک درمانی هستم
پدر و برادر اینجانب در جنگ تحمیلی به شهادت رسیده اند
میخواستم بدانم برای پرداخت مالیات بر درآمد سالانه کلینیک معافیتی برای من درنظر گرفته میشود؟
با تشکر از زحمات شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (32,670 امتیاز)

در قانون مالیات به چنین چیزی اشاره نشده است شاید در قانون مربوط به شهدا و ایثارگران چنین تسهیلات وجود داشته باشد.

تنها مورد موجود ماده قانونی زیر میباشد:

ماده 25 ـ وراث طبقات اول و دوم نسبت به اموال شهدای ‌انقلاب اسلامی مشمول مالیات بر ارث موضوع این فصل نخواهند بود.

احراز شهادت برای استفاده از مقررات این ماده منوط به تأیید یکی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و یا بنیاد شهید انقلاب اسلامی حسب مورد می‌باشد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...