دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
41 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط (100 امتیاز)
سلام وقت بخیر

ما یه موسسه فرهنگی دیجیتال هستیم که مجوزهامون از ارشاد هست ( سایت خبری  و فرهنگی اجتماعی داریم)  در سال چند باری از طرف ارشاد برامون واریزی انجام میشه، این واریزی ها تحت چه عنوانی باید در حسابداری ثبت شود و ایا مشمول بیمه و یا مالیات می باشد یا خیر؟

در ضمن طبق ماده 139 معافیت مالیاتی داریم . ایا این یارانه ها هم معاف هستند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (2,860 امتیاز)
سلام

درصورتی که مشمول معافیت بند ل ماده 139 باشید یارانه های دریافتی شما هم معاف از مالیاته

باید تحت عنوان درامدهای (یا یارانه دریافتی ) معاف ثبت بشه

البته به ضرورت ارسال این ارقام در گزارشات فصلی دقت کنید

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 17 بازدید
  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین

.
.
...