درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
340 بازدید
قبل در مالیات ارزش افزوده توسط (190 امتیاز)
سلام وقت بخیر

ایا موسسه غیر تجاری که طبق بند ل ماده 139 ق م م معاف از مالیات است،( سایت داریم موضوع اساسنامه نشر دیجیتال هست ، پایگاه خبری هستیم)

باتوجه به معافیت های ماده ۱۲ قانون مالیات بر ارزش افزوده:

 ﮐﺘﺎب، ﻣﻄﺒﻮﻋﺎت، دﻓﺎﺗﺮ ﺗﺤﺮﯾﺮ و اﻧﻮاع ﮐﺎﻏﺬ ﭼﺎپ، ﺗﺤﺮﯾﺮ و ﻣﻄﺒﻮﻋﺎت؛

از ارزش افزوده هم معاف است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,700 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
وقت بخیر،

همونطور که مس دونید ضوابط مشمولیت و معافیت قانون مالیات های مستقیم از قانون مالیات بر ارزش افزوده مجزاست. اگر حوزه فعایت شما تولید محتواست ممکنه از معافیت ماده 12 برخودار نشوید.

جهت اطمنیان با اداره کل ارزش افزوده مربوطه به مکاتبهو استعلام بفرمایید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...