درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
347 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
سلام

بنده در شرکتی روی یک پروژه کار میکنم ،قراردادم بصورت سه ماهه است .بعد از دو سال میخواهم استعفا بدهم . شرط استعفا دادن از کار سه ماه قبل درخواست استعفا داده باشم .

حال که سه ماه قرارداد بنده تمام شده ، درخواست استعفا دادم ، آیا بنده باید این سه ماه مدت استعفا را بدون قرارداد در شکرت بگذرانم ؟ آیا بیمه تامین اجتماعی از الان رد نمیشه چون استعفا دادم .

تکلیف این سه ماه (که به اصطلاح فرجه پیدا کردن نیروی جدید و آموزش نیروی جدید برای پروژه ) چیست ؟ من باید چه کار کنم ؟

متشکرم
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (37,140 امتیاز)
با سلام

طبق ماده 21 قانون کار ، استعفا باید یک ماه قبل به کارفرما اعلام گردد . و در همین یک ماه فعالیت نیز باید کلیه حقوق ومزایا من جمله حق بیمه پرداخت شود .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (2,540 امتیاز)
با سلام ؛

با توجه به فرمایش شما که قرارداد سه ماه با کارفرما داشته اید و مدت آن به پایان رسیده است ، عملا شما برای ترک کار نیاز به هیچ گونه مکاتبه و اخذ رضایت از کارفرما ندارید چراکه قراردادی در حال حاضر با کارفرما ندارید. موضوع استعفا موبوط به کارگری می باشد که دارای قرارداد جاری با کارفرما می باشد. . همچنین در صورت اتمام قرارداد  شما دیگر هیچ تعهد قانونی برای ادامه همکاری با کارفرما ندارید.

سربلند باشید

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت نمائید. سربلند باشید >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...