درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,378 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (100 امتیاز)
بنده برج دو ۹۷ از فروشگاهی که در آن مشغول بودم با توافق بیرون آمدم.متاسفانه کار فرما با من تسویه حساب نمیکند.البته قرار داد هم با هم نبسته ایم.میخوام بدانم در صورت شکایت کردن آیا سنوات بنده را تا برج ۲ حساب میکنند یا تا زمانی که فرم تسویه حساب را امضا کنم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (5,850 امتیاز)
سلام - با عنایت به تبصره 4 از ماده 7 قانون کار، پرداخت مزایای پایان کارکارگران به ماخذ آخرین مزد صورت خواهدگرفت. فلذا حق سنوات ایام کارکرد براساس آخرین دستمزد کارگردر زمان تسویه حساب صورت خواهدگرفت.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (17,980 امتیاز)
باسلام 
حق سنوات شما تاتاریخ پایان کار یا فسخ رابطه کاری (اخراج) محاسبه می شود 

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...