درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,099 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
سلام

در قرارداد کار آیا کارفرما حق دارد که قرار داد را فسخ کند؟

آیا کارگر حق دارد هر موقع که خواست قرار داد را فسخ کند ؟

نحوه محاسبه حقوق و دستمزد در این دو حالت به چه صورت است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (36,810 امتیاز)
در صورتی که کارفرما بدون عذر موجه و عدم رعایت ماده 27 قانون کار ، قرارداد را فسخ و کارگر را اخراج نماید ، بایستی حقوق و مزایای کارگر را تا پایان قرارداد بپردازد. در صورتی که کارگر اقدام به ترک کار نماید ، کارفرما بایستی فقط تا تاریخ ترک کار ، حقوق و مزایای کارگر را پرداخت کند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...