درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,739 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (100 امتیاز)
سلام چه تفاوتی وجود داره بین بیمه آتیه فرزندان و بیمه عمر و تامین آتیه؟ اگر فرق دارن آیا تو شرکت های بیمه مختلف هم فرق داره شرایطشون؟ ممنونم
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (1,960 امتیاز)
سلام و درود به شما

هیچ تفاوتی در اصل و عنوان بیمه نامه وجود نداره.

اما به دلیل اینکه بچه ها از بدو تولد تا سن 12سالگی هیچ پوشش حادثه ندارند طبیعتا رقم پس انداز سرمایه بیشتر خواهد بود.البته این شرایط در بیمه پاسارگاد و در بعضی از شرکتهای همکار بچه ها تا سن 15سالگی پوشش حادثه ندارند.خب اینجا طبیعتا باز سود سرمایه پس انداز فرق داره.توصیه میکنم شرایط دقیق در یک مشاوره بدست بیارید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (73,170 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر

عرض تبریک دارم خدمت تون بمناسبت فرا رسیدن سال 97 و آرزوی سلامتی و تندرستی براتون دارم.

در تایید فرمایشات همکار گرامی ام باید خدمت تون عرض کنم که بواسطه نداشتن پوششهای کامل بیمه ای برای کودکان زیر 12 سال،مسلما" میزان پس انداز(قلک) بیمه نامه فرزندان خیلی قوی تر و بهتر از افراد بالغ و شاغل می باشدو اینکه هیچ پدر و مادر فرزندش رو برای گرفتن غرامتهای فوت بیمه نمیکنه و بیشتر هدف والدین از اینکار،تامین نیازهای مادی فرزندان در آینده هست.

بدین علت که هر چقدر سن فرزندان بیشتر میشه،طبعا" هزینه هاشون هم بالاتر میره و این ممکنه برای پدر ها و مادرها در آینده ایجاد مشکل بکنه.

پس برای اینکه بتونن نگرانی ای از بابت مخارج این عزیزان در آینده نداشته باشن،سعی میکنن تا با ثبت نام بیمه های زندگی(عمر) از شدت و فشار بار مالی ای که در آینده بر آنها وارد خواهد شد تا حد بسیار زیادی بکاهند و همین فلسفه و انگیزه اصلی ثبت نام بیمه های زندگی هست برای فرزندان،ضمن اینکه در این مدت از پوششهای بیمه نامه و حتی از وام اون هم میتونن استفاده و بهره برداری کنن

با تجدید احترام

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...