درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
617 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام، من ماهی صد تومن قسط داشتم که تقریبا ۱۷ تا رو به موقع پرداخت کردم، بعد بنا به شرایطی افتادم زندان وتازه آزاد شدم، از مرداد ماه ۹۱ قرارداد داشتم ، الان نمیدونم سالیانه بریزم یا ماهی ؟ یا از نو قرارداد ببندم ؟ لطفا منو راهنمایی کنین، ممنون
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (8,000 امتیاز)
با سلام

در صورتی که به نمایندتون دسترسی دارید از ایشون راهنمایی بگیرید یه به شعبه مراجعه نمایید تا شرایط بیمه نامتون مشخص بشه شاید بشه اصلاحیه زد و همون را ادامه داد

ولی در کل بالای 2سال تاخیر بیمه نامه عملا از بین میره

با بیمه زندگی آینده خود و فرزندانمان را تضمین کنیم
با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (73,090 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.
در تکمیل عرایض همکار گرامی خودم و در پاسخ سوال تون باید خدمت تون عرض کنم که با توجه باینکه شرکت بیمه پاسارگاد از ابتدای سال 96 بخشنامه های بیمه مرکزی درباره بیمه های مخفف رو داره اجرا میکنه،قبل از اقدام به هر کاری باید با نمایندتون یا یکی از شعبات بیمه پاسارگاد تماس بگیرین که مشخص بشه آیا بیمه نامه شما در حال حاضر فعال هست یا خیر. و در صورتی که فعال هم باشه،با توجه باینکه از 15 آبان ماه سال جاری امکان بروز رسانی بیمه نامه های قبلی وجود نخواهد داشت،شما باید تمامی حق بیمه های معوقه بیمه نامه خود را واریز نموده و بیمه نامه تان را پس از اطلاع از فعال بودن،برای ادامه با پر نمودن برگه گواهی پزشکی و برگه برگشت از مخفف،الحاقیه ای صادر و بیمه نامه خود را ادامه دهید.
در نظر داشته باشید که اگر بیمه نامه تان در حالت مخفف بازخرید شده باشد به هیچ عنوان قابلیت برگشت پذیری و ادامه بیمه نامه را نخواهد داشت.
در توضیح مخفف شدن بیمه نامه توضیحاتی خدمت تان ارایه خواهم نمود:
در صورتیکه از زمان پرداخت آخرین قسط بیمه نامه عمر بیش از 6 ماه گذشته باشد،و برای اینکه حقی از بیمه شده ضایع نگردد،بیمه نامه بصورت مخفف در خواهد آمد،بدین معنی که تمامی پوشش های بیمه نامه حذف و از محل ذخیره ریاضی(قلک بیمه نامه) حق بیمه پوشش فوت بهرعلت تا زمانی که میزان وجه موجود در قلک بیمه نامه اجازه دهد،برداشته شده و پس از اتمام آن مبلغ موجود در قلک،بیمه نامه بصورت خودکار ابطال گردیده و قابلیت بازگشت و ادامه آن را از دست خواهد داد.

توجه داشته باشید که اگر بیمه شده در زمانی که بیمه نامه بحالت مخفف درآمده فوت نماید،شرکت بیمه غرامت فوت بهر علت یا ذخیره ریاضی بیمه نامه را به ذینفع های بیمه نامه پرداخت مینماید.
با تجدید احترام

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...