درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
6,322 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (100 امتیاز)
سلام جوانی هستم ۲۵ساله آیا میتوانم باپرداخت سالانه ۶۰۰هزارتومان میخواهم آینده ی فرزند خود را تضمین کنم
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (51,350 امتیاز)
با سلام

بهتون تبریک میگم که اینقد آینده نگر و دوراندیش هستید

بیمه عمر خوب یا بد نداریم ، همونطورکه بیمه گر خوب و بد نداریم

در بیمه های عمر شما هرچه پوششها و خواسته هاتون از بیمه گر کمتر باشه به تَبَع اون در پایان دوره میزان دریافتیتون بیشتر خواهد بود

اگر در بیمه عمر کودکان رو بیمه شده معرفی کنید به مراتب سود بیشتری رو کسب خواهید کرد تا اینکه خودتون رو به نفع فرزندتون بیمه کنید .

سن کمتر سود بیشتر

ودر نهایت عرض کنم بیمه عمر مانند قلکی یکسویه است که هم میتواند بیماری ها و حوادث و ....تحت پوشش خود داشته باشد هم میتواند در آینده چندین برابر پول شما رو به شما برگرداند

اگر امروز پولی که میریزید از نظر خودتان ناچیز است توقع نداشته باشید در ۳۰ سال بعد گنجی افسانه ای به شما تعلق بگیرد .

توصیه بنده شروع قراردادی ۳۰ساله با پرداخت ۱میلیون و۵۰۰هزارتومان درسال برای شماست

موفق و پیروز

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (73,170 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

در تایید فرمایشات همکار محترم خودم باید خدمت تون عرض کنم آینده نگری برای فرزندتون کاری بسیار عالی و پسندیده است،ولی آن چیزی که از اهمیت بیشتری برخوردار هست اینه که آیا خود شما بعنوان بیمه گذار (پرداخت کننده حق بیمه و سرپرست فرزند) دارای بیمه نامه عمر هستین یا خیر؟

و اینکه آیا همسر شما بعنوان مادر فرزندتون(که بعد از شما حضانت و سرپرستی فرزندتون رو بعهده خواهد داشت) دارای بیمه نامه عمر هست یا خیر؟

در اصل زمانی آینده فرزندتون تضمین خواهد بود که در درجه اول والدین کودک دارای بیمه نامه عمر باشند.

چه،در حال حاضر ما در شرکت بیمه پاسارگاد،بیمه نامه هایی رو داریم که با توجه به فوت والدین بچه و نداشتن بیمه نامه عمر و تامین نبودن بچه از نظر مالی،اقوام به زور یا از روی ناچاری مجبور به قبول آن بچه تحت حمایت خود بوده و آینده این گونه بچه ها مبهم و بسیار تاریک خواهد بود،زیرا که در آینده پشتوانه مالی خوبی نخواهند داشت در صورتیکه اگر همین اقوام بدونن که حداقل و در نبود والدین آینده فرزندتون هم با داشتن بیمه نامه عمر از سوی شما تامین خواهد بود،با اشتیاق و امید بیشتری حمایت از فرزندتون رو بعهده خواهند گرفت.

در عوض اگر هر یک از اعضای خانواده (بنا به میزان درآمد پدر خانواده) دارای این بیمه نامه بی نظیر باشند(حتی در صورت فوت والدین)،غرامت فوت هر یک از والدین تا 18 سالگی نزد شرکت بیمه باقی مانده و در آن سن که سن قانونی می باشد،با احراز هویت نصیب فرزند میگردد.

پس شما باید در حال حاضر به فکر هر دو حالت ممکن باشی(خیلی خیلی از بابت اینکه حرفهایم را بسیار رک و بی پرده عرض مینمایم عذرخواهی میکنم)،اما تجربه یک دهه تلاش و فعالیت در این عرصه را دارم بعنوان یک برادر باهاتون درمیان می گذارم چون پرونده هایی از این دست زیاد داشته و داریم که والدین فرزندشون رو بیمه کردن ولی خودشون رو خیر و با کوچک ترین مشکلی برای سرپرست خانواده(پدر یا مادر)،نه تنها شیرازه آن خانواده از هم پاشیده میشه،بلکه دیگه حق بیمه آن بیمه نامه هم پرداخت نمیشه!!!

پس تقاضا میکنم از هر شرکت و یا نماینده ای که خواستین بیمه نامه تون رو ثبت نام کنین بخواین تا بیمه نامه رو با توجه به بودجه شما و برای همه اعضای خانواده برنامه ریزی و طراحی کنه تا در هر دو صورت خیال تون از بابت آینده فرزندتون راحت باشه.

در صورتیکه تمایل به طراحی بیمه نامه توسط بنده داشتین،لطفا" فرم زیر رو پر بفرمایین تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایم.

با تجدید احترام.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (8,000 امتیاز)
جناب ادیب زاده ممنون از موارد خیلی مهمی که اشاره کردید متاسفانه نمایندگان در این زمینه کوتاهی میکنن و مشاوره درست به بیمه گذار های محترم نمیدن در مورد اینکه پدر و مادر اولویت بالاتری برای بیمه شدن دارن..با سپاس مجدد

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...