بیدبرگ

بیمه عمر چیست ؟

پشتوانه ای مطمئن برای پس اندازهای زندگی

سرمایه گذاری و پس انداز مطمئن

با حداقل درآمد هم می توان یک سرمایه گذاری سود ده و تضمین شده برای پس انداز خود داشت

بهترین سرمایه گذاری

حقوق مستمری بازنشستگی و از کار افتادگی

داشتن درآمدی مطمئن در دوران بازنشستگی یا ازکارافتادگی

بهترین بیمه بازنشستگی

پوشش هزینه سنگین درمانی

پوشش هزینه ناشی از سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی عروق قلبی ، انواع سرطان و پیوند اعضای بدن تا میزان تعهدات مندرج در بیمه نامه

بیمه درمان عمر

پشتیبان خانواده بعد از فوت

سرمایه گذاری و پس اندازی که در نبود شما، حامی خانواده شما باشد

بیمه عمر و حوادث

هزینه و نحوه پرداخت بیمه عمر

هزینه بیمه عمر از مبلغ ۲۵ هزار تومان شروع شده و اقساط بیمه عمر را می توان به صورت ماهانه، سه ماه یکبار، شش ماه یکبار، یا سالانه پرداخت کرد که بهترین روش پرداخت حق بیمه عمر، بصورت سالانه می باشد

بیمه درمان عمر

محاسبه جدول بیمه عمر

محاسبه جدول بیمه عمر وابسته به سن، جنسیت، شغل، مدت قرارداد و پوشش های بیمه ای درخواستی می باشد. برای استعلام جدول بیمه عمر متناسب با نیازهای هر فرد، می بایست از طریق مشاور متخصص بیمه عمر اقدام کرد

محاسبه جدول بیمه عمر

‌قصد خرید بیمه عمر دارید ؟

‌برای دریافت مشاوره تخصصی بیمه عمر کلیک کنید

با بیمه عمر زندگی مان را ذخیره کنیم

شرایط عمومی بیمه عمر و سرمایه گذاری

* سود تضمینی سالانه (در حال حاضر برای دو سال اول مدت اعتبار بیمه نامه ۱۶ درصد، برای دو سال بعد ۱۳ درصد و برای دوره مازاد بر چهار سال اول آن ۱۰ درصد می باشد.)

* دریافت سود مشارکت در منافع بیمه عمر‌ (شما در سود سرمایه گذاری های صورت گرفته توسط شرکت از محل حق بیمه های عمر شما سهیم هستید)

* وام بدون ضامن از اندوخته بیمه عمر (می توانید تا ۹۰ درصد اندوخته خود را به صورت وام دریافت کنید)

* سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد. (بر اساس بند ۱ ماده ۲۴ قانون مالیات های مستقیم)

* سرمایه فوت (مبلغی است که در صورت فوت بیمه شده پرداخت می شود)

مزایای بیمه عمر

* پوشش های حادثه ( نقص عضو در اثر حادثه ، هزینه پزشکی ناشی از حادثه و غرامت روزانه بستری در بیمارستان به علت کما)

* پوشش های از کار افتادگی کامل و دائم (دریافت سرمایه از کارافتادگی و مستمری بیکاری)

* پوشش امراض خاص (پرداخت غرامت برای سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی عروق قلبی ، انواع سرطان و پیوند اعضای بدن)

پوشش بیمه عمر و زندگی

اطلاعات بیمه عمر

سوالات متداول بیمه عمر و سرمایه گذاری

بهترین بیمه عمر کدام است

سوالات اساسی که در صنعت بیمه برای مشتریانی که می خواهند از بیمه های عمر استفاده کنند، مطرح می شود این است که بهترین بیمه عمر کدام بیمه است؟ کدام بیمه عمر رتبه بهتری در بین سایر بیمه ها دارد ؟ و یا سوالاتی از این دست.

اگر بخواهیم صادقانه به این سوال پاسخ دهیم باید گفت که :

بهترین بیمه عمر ، متناسب با توان مالی، شرایط پیرامون زندگی، نیاز و توقع شما از بیمه عمر تعریف می شود ”

 • – تمام شرکت های بیمه تحت نظارت بیمه مرکزی می باشند. تفاوت شرکت های بیمه تنها در ارائه پوشش های بیمه ای متنوع می باشد.
 • – برای خرید بیمه عمر مهم تر از نام شرکت بیمه، تنظیم مناسب قرارداد بیمه عمر می باشد.
 • – اگر قرارداد بیمه عمر متناسب با نیازهای شما تنظیم شده باشد، در صورت بروز خسارت یا اتمام دوره قرارداد بیمه عمر، می توانید از مزایای بیمه عمر به طور کامل استفاده نمایید.

مزایا و معایب بیمه عمر چیست ؟

-از مزیت های بیمه عمر این می باشد که این نوع بیمه علاوه بر مزایای سرمایه گذاری دارای پوشش های متنوع بیمه ای می باشد.

– از معایب بیمه عمر این می باشد که در بخش سرمایه گذاری، در طولانی مدت به سوددهی مناسب می رسد. اما در بخش بیمه ای با توجه به پوشش حوادث و بیماری ها، در کوتاه مدت نیز مزیت ایجاد می کند.

بهترین بیمه بازنشستگی برای زنان خانه دار کدام است ؟

زنان خانه دار به دو طریق می توانند تحت پوشش بیمه قرار بگیرند:

۱- بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی: این بیمه شامل مزایایی مانند: بیمه بیکاری، مرخصی زایمان و… نمی باشد. حداکثر سن برای ثبت نام بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی ۵۰ سال می باشد. در صورتی که بیش از ۵۰ سال داشته باشید، می بایست دو برابر مازاد سنی سابقه بیمه داشته باشید.

۲- بیمه سلامت به همراه بیمه عمر: دفترچه بیمه سلامت برخی هزینه های درمانی را پوشش می دهد و بیمه عمر نیز برای بازنشستگی و پوشش هزینه های درمانی سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

بیمه عمر بهتر است یا سرمایه گذاری در بانک یا مواردی مشابه آن ؟

اگر چه به ظاهر در کوتاه مدت سرمایه گذاری در بانک، بورس و … می تواند همراه با سود بالاتری نسبت به بیمه عمر و سرمایه گذاری باشد، ولی پوشش بیمه ای در بیمه عمر مزیت آن می باشد. بدین ترتیب که در صورت بروز حوادث، بیماری و یا از کار افتادگی، این بیمه عمر می باشد که به کمک شما می آید.

بهترین شرایط برای بیمه عمر و تامین آتیه کودکان و فرزندان چیست ؟

-خرید بیمه عمر برای والدین و سرپرستان خانواده ضروری تر از خرید بیمه عمر و تامین آتیه برای کودکان و فرزندان می باشد.

-اگر چه می توان بیمه عمر و تامین آتیه را برای کودکان و فرزندان حتی اگر سرپرست خانواده بیمه عمر نباشد نیز تهیه کرد.

-در خرید بیمه عمر برای کودکان باید به این نکته توجه داشت که کودکان کمتر به بیماری هایی که تحت پوشش بیمه عمر می باشند دچار می شوند. لذا می توان پوشش بیمه ای در بیمه عمر و سرمایه گذاری را برای کودکان کمتر از بزرگسالان در نظر گرفت تا بتوان سود بیشتری را در پایان دوره قرارداد بیمه عمر دریافت کرد.

کدام بیمه ها همراه با بیمه عمر، بیمه تکمیلی درمان نیز ارائه می دهند ؟

-برخی شرکت های بیمه به کسانی که بیمه عمر را از آنان خریداری کرده اند، خدمات بیمه درمان تکمیلی نیز ارائه می دهند. برای نمونه در بیمه عمر پاسارگاد اگر جمع سپرده و ذخیره ریاضی ( ستون مربوطه در بیمه نامه ) به مبلغ ۲ میلیون تومان به بالا برسد می توانید در خواست صدور کارت درمان تکمیلی SOS بدهید.

در صورت ورشکستگی شرکت بیمه، چه اتفاقی برای بیمه عمر من می افتد ؟

-شرکت های بیمه نیز خود را بیمه می کنند که به آن “بیمه اتکایی” گفته می شود.

-در واقع بخشی از حق بیمه عمر که به شرکت بیمه پرداخت می کنید، توسط آن شرکت به شرکت بیمه دوم پرداخت می شود تا در صورت ورشکستگی شرکت بیمه، تعهدات آن شرکت منجمله تعهدات بیمه نامه های عمر به شرکت بیمه دوم انتقال پیدا می کند.

شرایط بازنشستگی در بیمه عمر چه تفاوتی با شرایط بازنشستگی تامین اجتماعی دارد ؟

-در بیمه عمر پس از پایان ۱۰ سال، سود حاصل از اندوخته به صورت مستمری قابل پرداخت می باشد که می توان آن را به صورت یکجا دریافت کرد.در حالیکه در بیمه تامین اجتماعی پرداخت حقوق بازنشستگی مستلزم داشتن شرایط بازنشستگی از لحاظ سنی و سابقه پرداخت حق بیمه می باشد.

-در بیمه های عمر قابلیت بازخرید یا برداشت از اندوخته وجود دارد، در حالیکه در بیمه تامین اجتماعی چنین امکانی وجود ندارد.

-شما در سود سرمایه گذاری های صورت گرفته توسط شرکت بیمه از محل حق بیمه های عمر سهیم هستید، در صورتیکه بیمه تامین اجتماعی این سود را ندارد.

عوامل انتخاب بهترین بیمه عمر

عوامل زیادی در انتخاب یک بیمه توسط شما به عنوان بهترین بیمه عمر دخیل هستند و این موضوع گاها فرد به فرد ممکن است تغیر کند. شاخص های گوناگون استانداردی هم وجود دارند که میتوانند شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر یاری دهند. برای مثال:

 • ۱. میزان تنوع و کیفیت خدماتی که بیمه عمر مورد نظر به شما ارائه می کند
 • ۲. میزان رضایت مشتریان قبلی از بیمه عمر مورد نظر چقدر است
 • ۳. میزان تعهد بیمه عمر مورد نظر در پرداخت خساراتی که در قرارداد بیمه بیان شده به چه میزانی است
 • ۴. سطح توانگری شرکت بیمه به چه میزانی است
 • ۵. میزان سرمایه شرکت بیمه ، عملکرد مالی شرکت بیمه (مثلا در سه ساله گذشته) ، قدمت شرکت بیمه و تعداد شعباتی که در شهر ها و یا گاها کشورهای گوناگون دارد چقدر است (تمام این اطلاعات مرتبط با شرکت های بیمه را از سایت سازمان بورس می توانید مشاهده کنید)

و مواردی از این دست می توانند به شما درباره این که کدام بیمه عمر میتواند بهترین بیمه عمر برای شما باشد کمک کند.
دریافت مشاوره خرید بهترین بیمه عمر اینجا کلیک کنید.

قبل از خرید بیمه عمر چه باید کرد ؟

 1. ۱. هیچگاه بدون بررسی و تحلیل دقیق شرایط شرکت های بیمه و نیز بدون کمک یک مشاور خبره، اقدام به خرید هیچ بیمه نامه ایی نکنید.
 2. ۲. از هرکسی که ادعایی می کند و یا قانونی را مطرح می کند حتما مستندات بخواهید و همه مستندات مکتوب و قابل استناد و با منبع باشند.
 3. ۳. قبل از خرید، شرایط اقتصادی و توان پرداخت خود را مشخص کنید، چون پس از عقد قرارداد بیمه، در صورت انتخاب روش های پرداخت بغییر از سالانه تا پایان سال اول قراردادتان، امکان تغییر مبلغ را نخواهید داشت. همچنین به ضرائب افزایش حق بیمه در سال های آتی نیز دقت نمائید، چون روش محاسبه این ضرائب بصورت پلکانی است. مورد دیگر درباره پوشش ها و ضرائب می باشد در این باره واقعا باید متناسب با شغل و شرایط سنی شما توسط مشاورتان طراحی گردد.
 4. ۴. لطفا نگاه نکنید که فلان دوست یا آشنا این بیمه را خریده، پس حتما چیزی بوده است و دلیل انتخابتان ملاک قراردادن آنها نباشد. چه بسا شرایط بیمه نامه آن شخص با شما یکی نبوده و یا ایشان هیچ تحقیقی در زمان خرید نکرده باشند. ضمنا شرایط جسمانی هرکسی با دیگری فرق دارد( از جمله تناسب قد و وزن، بیماری ها ) پس بیمه هرکسی با دیگری نیز فرق خواهد داشت.
 5. ۵. هیچ شرکت بیمه گر بدی نداریم. پس از اشخاصی که دائم در حال تخریب دیگر شرکت های بیمه ای هستند بپرهیزید. اینگونه اشخاص چون اطلاعات درستی ندارند، در انتخاب شما را مردد خواهند کرد.
 6. ۶. همیشه از مشاور بیمه ایی خود بخواهید که کاملا شرایط خرید، سود، بازخرید، وام، پوشش های بیمه ایی، موارد استثنا و دوره انتظار بیماری ها و حوادث را برایتان کامل توضیح داده و جدول استعلام مورد نظر شما را کاملا برایتان تشریح نماید.
 7. ۷. پس از موارد ۶ گانه فوق، با خیال راحت بیمه خود را از هر شرکتی که احساس می کنید نیاز های شما را برآورده می کند خریداری نموده و همیشه به داشتن بیمه عمر افتخار کنید چون مطمئنا یکی از بهترین انتخاب های زندگی خود را کرده اید.

چگونه بیدبرگ برای خرید بیمه عمر به من کمک می کند ؟

بیدبرگ طرف قرارداد با مشاوران برتر بیمه عمر از شرکت های بیمه مطرح بیمه عمر در سراسر کشور می باشد. برای دریافت مشاوره از مشاوران همکار بیدبرگ می توانید درخواست خود را در فرم “مشاوره خرید بیمه عمر” ثبت کنید.

‌‌استعلام بیمه عمر متناسب با نیاز شما


 • بیدبرگ
 • با انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور خود، تیمی از مشاوران متخصص را در کنار خود داشته باشید
بررسی کاربر
۰ (۰ رای)
در حال ارسال
اسکرول به بالا