درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,634 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام , میخواستم اطلاعاتی در مورد حق سنوات قراردادهای پیمانی کسب کنم. آیا به قراردادهای 6 ماهه با پیمانکاران حق سنوات تعلق میگیرد یانه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (6,050 امتیاز)
براساس تعریف ماده 24 قانون کار درصورت خاتمه قراردادکار یا قراردادموقت کارفرما مکلف است به کارگری که مطابق قرارداد بکاراشتغال داشته براساس آخرین حقوق مبلغی معادل یک ماه حقوق بعنوان مزایای پایان کاربه وی پرداخت نماید.

لذا به کلیه کارگران با هرمدت کارکرد سنوات تعلق میگیرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...