عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
83 بازدید
سوال شده قبل در بیمه زنان خانه دار توسط (110 امتیاز)
سلام

بخانم 54 ساله هستم چطور و با چه بیمه ایی میتونم از سال بعد بازنشستگی دریافت کنم .
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (62,330 امتیاز)
خواهر گرامی سلام،وقت بخیر.

در نظر داشته باشین که برای پاسخ به سوال شما باید اطلاعاتی ازتون داشته باشیم مثل:سوابق قبلی بیمه پردازی تون و اینکه در حال حاضر چند سال در حال حاضر سابقه پرداخت حق بیمه دارین؟

و ضمنا" اگر که در حال حاضر سابقه ای ندارین،فقط از طریق بیمه اجباری( استخدام در شرکت و یا کارگاهی که براتون لیست بیمه رد بشه) یا بیمه صنوف( کار در مغازه و یا فروشگاهی که باز هم کارفرما براتون لیست بیمه رد کنه) میتونین بیمه بشین و راه دیگه ای نداره.

در غیر اینصورت بنده پیشنهاد ثبت نام بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد رو بمدت حداقل 16 سال با پرداخت حق بیمه ماهانه بین 100 هزار تا500 هزار تومان(بسته به توان مالی شما) رو براتون دارم.

با تجدید احترام

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...