درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
7,601 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (100 امتیاز)
با سلام
سوال من راجب نحوه محاسبه مرخصی استحقاقی گرفته شده منفی هست.
 مرخصی هایی که بصورت استحقاقی گرفته شده و با آن موافقت شده در صورتی که در پایان سال مانده مرخصی منفی باشد، زمان قطع همکاری به چه صورت محاسبه میشود؟

در حالی که این محاسبات مربوط به سال های کاری گذشته می باشد و در آن زمان اعمال نشده آیا هنگام قطع همکاری از طرف کارفرما قابل پیگیری هست؟و آیا مانند کسری کارکرد ضریب دارد؟
با سپاس
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,280 امتیاز)
دراجرای ماده66 قانونکار،درهرسال9روزازمانده مرخصی استحقاقی کارگران خودبه خود برای سنوات بعدذخیره می گرددودراین خصوص نظربه اینکه مزدمرخصی استحقاقی استفاده نشده فقط درمواردخاتمه قراردادکارقابل محاسبه وپرداخت میباشدبدین لحاظ چنانچه کارگرمرخصی بدهکاربه کارفرماباشداولا"انجام کارومستهلک نمودن مرخصی ثانیا ، همانگونه که بازخریدی مرخصی استحقاقی براساس آخرین دستمزدقابل محاسبه می باشد،مدول مخالف آن راه حل موضوع میباشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.>>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...