درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
542 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (75,470 امتیاز)
سلام

پزشکی با وجود اینکه بر اساس مقررات فاقد پروانه تاسیس مطب می باشد لیکن در یک واحد درمانی به عنوان پزشک استخدام شده است آیا به لحاظ مقررات قانون کار اشتغال او در واحد مزبور صحیح و قانونی است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)
سلام

چنانچه در مراجع ذی صلاح به اثبات برسد که اشتغال پزشکان فاقد پروانه مطب در واحد های پزشکی بخش خصوصی قانونا ممنوعیت داشته است مستند به ماده 9 قانون کار قراردادکار این پزشکان باطل و کان لم یکن بوده و نتیجتا مراجع حل اختلاف صالح به رسیدگی ماهیتی به اختلافات فی مابین آنان و کارفرمایان مربوط نخواهند بود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...