دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
3,763 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام من به مدت دوسال در یک مطب کار میکنم سال اول یک شیفت بودم وسال دوم دو شیفت حقوق من دیوست و سال بعد چهارصد شد.

الان که نزدیک عید هست به من گفتم دیگه قادربه ادامه همکاری نیستن درضمن اینجا دوتا دکتر هستن که من منشی هردوتا با حقوق ذکرشده هستم و اینجا به عنوان مستخدم هم از من کار میکشند و هر دو سال بیمه هستم یک سال به صورت نیمه وقت ویک سال تمام وقت الان تصمیم دارم شکایت کنم

 آیا حق من همین قدر حقوق بوده یا بیشتر حقم بیشتر از این حرفا بوده و حقم خوردن  یا نه ایا  در این خصوص اداره کار میتونه کمکی به من کنن؟!
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,830 امتیاز)
با سلام

به استناد ماده 11 آئین دادرسی کار ( قواعد آمره ) قواعدی هستند که حتی با توافق نیز نمیتوان از اجرای آن خودداری نمود. لذا کارفرما می بایست نسبت به پرداخت کلیه مطالبات شما اعم از سنوات خدمت ، عیدی ، بن کارگری و حق مسکن و غیره بر اساس قانون کار پرداخت نماید و در صورتیکه از پرداخت مطالبات بصورت کامل استنکاف ورزد می توانید با مراجعه به اداره کار محل مربوطه نسبت به دریافت موارد فوق از کارفرمای خود شکایت کنید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (2,300 امتیاز)
در وحله اول باید مشخص کنید که کارفرمایی که کد کارگاه به نام آن است کدوم یک از دکترها می باشد وبیمه شما توسط کدام یک رد می شود چرا که شما دارای یکی از شرایط راههای اثبات کارگروکارفرمایی می باشد.

سپس به اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان محل اشتغال مراجعه وضمن تنظیم دادخواستی علیه همان کارفرما( دکتری که کارگاه به نام آن است) درخواست مطالبات خودرا اعم از بن ،مسکن،مابه التفاوت حقوق،عیدی وپاداش و سنوات پایان کار برابر سوابق بیمه ای خود می نمایید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ بهترین بیمه عمر

.
.
...