مشاهده سریع سوابق بیمه

برای مشاهده سریع سوابق بیمه، روشهای مختلفی وجود دارد که بهترین و سریعترین روش مشاهده سوابق بیمه باتوجه به جدیدترین تغییرات سال ۱۴۰۱ در اینجا توضیح داده شده است.


مشاهده سوابق بیمه از طریق سایت بیمه تامین اجتماعی با کد ملی

یکی از روش های مشاهده سوابق بیمه ، ثبت نام در سامانه سوابق بیمه تامین اجتماعی و ورود به این سامانه می باشد.

 1. ثبت نام در سایت سوابق بیمه: در صورتی که هنوز در سایت سوابق بیمه ثبت نام نکرده اید، بر روی لینک زیر کلیک کنید:
  https://profile.tamin.ir/view/#/registration
 2. ورود به سایت سوابق بیمه: در صورتی که در سایت سابقه بیمه ثبت نام کرده اید، بر روی لینک زیر کلیک کنید:
  https://account.tamin.ir/auth/login
 3. لینک مستقیم مشاهده سوابق بیمه با کد ملی:

بعد از ورود به سامانه سوابق بیمه تامین اجتماعی از طریق منوی ” بیمه شدگان “ گزینه ” کلیه سوابق ” را انتخاب کنید. همچنین با انتخاب گزینه  ” سوابق و ریز دستمزد بعد از سال ۸۶ ” میتوانید ریز سوابق بیمه خود را مشاهده کنید.

سوابق بیمه تامین اجتماعی

 

همجنین برای مشاهده جمع کل سوابق بیمه تامین اجتماعی گزینه سوابق تلفیقی را انتخاب کنید. در صورتی که نسبت به سوابق بیمه خود اعتراض دارید می توانید برای بازبینی سوابق بیمه تامین اجتماعی گزینه اعتراض به سوابق ناموجود و یا اعتراض به سابقه دارای کسری کارکرد یا اشکال را انتخاب کنید.

 

مشاهده سوابق بیمه با موبایل با کد ملی

با توجه به به روزرسانی و تغییرات سامانه خدمات غیر حضوری تامین اجتماعی و عدم آپدیت و برورسانی برنامه تامین اجتماعی من، این برنامه برای استعلام و مشاهده سوابق بیمه با موبایل کارایی ندارد و در حال حاضر مشاهده سوابق بیمه با موبایل با کد ملی تنها از طریق کد ussd امکان پذیر می باشد.

مشاهده سوابق بیمه با موبایل با کد دستوری USSD

یکی دیگر از راه های مشاهده سوابق بیمه بدون دانستن شماره بیمه، استفاده از کد دستوری USSD موبایل می باشد. از این طریق می توان از تاریخ و مبلغ آخرین حق بیمه واریزی توسط کارفرمای خود اطلاع پیدا کنید.

 1. وارد کردن کد ussd سوابق بیمه در تلفن همراه به شماره: #۴*
 2. انتخاب شماره” ۲- استعلام ها“
 3. انتخاب شماره” ۱- آخرین سابقه”
 4. وارد نمودن کد ملی

سوابق بیمه USSD


مشاهده سوابق بیمه از طریق سامانه دولت همراه

از طریق سامانه دولت همراه نیز می توانید استعلام سابقه بیمه خود را انجام دهید. برای دریافت راهنمایی در مورد نحوه استعلام سابقه بیمه از طریق سامانه دولت همراه بر روی لینک زیر کلیک کنید:
سامانه دولت همراه

بعد از ورود به سامانه دولت همراه از روی زبانه ”  خدمات پرکاربرد ” و سپس ”  آخرین سابقه دستمزد بیمه شدگان ” را انتخاب کنید.

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با مراجعه حضوری

با مراجعه حضوری به کارگزاری های تامین اجتماعی نیز امکان دریافت سوابق بیمه وجود دارد. برای این کار با داشتن کارت ملی و دفترچه بیمه خود به نزدیکترین کارگزاری بیمه تامین اجتماعی مراجعه کنید. برای مشاهده لیست >> کارگزاری بیمه تامین اجتماعی << کلیک کنید

مشاوره خصوصی بیمه

مشاهده سریع سوابق بیمه

روش مشاهده سریع سوابق بیمه استفاده از کد دستوری ussd و مشاهده سوابق بیمه با موبایل می باشد. هرچند مراجعه به سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی برای مشاهده سوابق بیمه نیز روشی سریع می باشد. در واقع اگر هدف شما این است که بدانید آخرین سابقه بیمه توسط کارفرما برای شما رد شده است یا نه، استفاده از روش مشاهده سوابق بیمه با موبایل با کد ملی از طریق کد دستوری ussd را پیشنهاد می کنیم. اما اگر میخواهید علاوه بر آخرین سابقه بیمه رد شده ، پاسخ سوال چند سال سابقه بیمه دارم را بدانید و جمع کل سوابق بیمه تامین اجتماعی و ریز سابقه بیمه خود را نیز مشاهده کنید بهترین راه برای مشاهده سریع سوابق بیمه از طریق سامانه سوابق بیمه تامین اجتماعی می باشد.

مشاهده سوابق بیمه بدون گذرواژه

در صورتیکه گذرواژه خود را فراموش کرده اید برای مشاهده سوابق بیمه لازم است ابتدا اقدام به بازیابی گذرواژه کنید. برای بازیابی گذرواژه سوابق بیمه به لینک زیر از سایت تامین اجتماعی مراجعه کنید:

https://profile.tamin.ir/view/#/forgotten-password

سپس، کد ملی خود را وارد کنید. بعد از آن پیامکی حاوی کد احراز هویت برای شما ارسال می شود. کد احراز هویت را ثبت کرده و سپس در قسمت گذرواژه جدید، گذرواژه جدید خود را وارد کنید.

امکان استعلام سابقه بیمه بدون گذرواژه در سامانه دولت همراه نیز وجود دارد که در بالا توضیح داده شده است.

 

 

121 دیدگاه دربارهٔ «مشاهده سریع سوابق بیمه»

 1. با سلام
  گام اول ثبت نام را انجام دادم منتظر پیامک شدم ولی به علت دیر امدن پیام صفحه مرورگر را بستم الان که میخواهم کدی را که پیامک شده رو وارد کنم همش گام اول میاد و من نمیتونم کد را وارد کنم

  1. سلام
   من ثبت نام میکنم تا مرحله گذر واژ هر چی کلمه عدد میزنم گذرواژه علامت ضربدر میخوره لطفا راهنمایی کامل کنید گل واژه چی بنویسم متشکرم

   1. توجه کن اولش پنج رقم اول لاتین باشه اولین حروفشم حروف بزرگ باشه بعد چند تا عدد مثلا Garme222

 2. سلام
  بنده کد ملی و تلفن همراه اول را وارد نمودم اما الان دو روزه پیامک حاوی کد فعالسازی ارسال نمی شود.چند مرتبه هم این کار رو انجام دادم اما پیامکی دریافت نکردم
  از کجا باید پیگیر شوم؟؟

 3. منم شماره موبایل وارد کردم اما با ۶ ساعت تاخیر در ساعت ۱ شب پیامک کد شناسه برام اومد. جالبه که توو متن پیامک نوشته این کد شناسه فقط ده دقیقه قابل استفاده است. امروزم هر چند بار سعی کردم، میگه این کدملی قبلا درخواست داده. در کل هممون سر کاریم !!

  1. مرجع سوالات بیمه

   در صورتی که پیامکی از طرف سامانه برای شما ارسال نشده پس از اطمینان از صحت اطلاعات درج شده بعد از چند روز دوباره برای ثبت نام تلاش کنید

 4. بعد کلی منتظر شدن برای باز شدن سایت.الان گام اول رد میشه منتها ساعت ها منتظر پیامک کد شناسه میشه.کد پیامک نمیشه

 5. باسلام من ثبت نام کردم وپیام اومد که منتظر پیامک باشیدالان دوروزه که پیامکی نیومده کی جوابش میاد ممنونم

 6. اصلا به درستی کار نمیکنه وضعیت برنامه خیلی ضعیفه. خب چه اشکالی داشت مثل قبل راحت به سابقه بیمه دسترسی داشته باشیم

  1. آخه قبلی نیاز نبود بری کارگزاری پول بدی برای تهیه لیست ، الان جوری سایت رو پردست انداز کردن که قیدش رو بزنی بری با پرداخت هزینه ، سوابق بگیری ، به همین راحتی

 7. سلام ۴ روزه سعی میکنم ثبتنام کنم اما یا پیامک نمیاد یا اگر یبار هم اومد میگه اطلاعات مشکل داره ثبت نام کن دوباره الان چند روزه منتظره پیامکم باز دیونه سدم ابن یامانه خیلی مشکل داره مردم رو سره کار گذاشته نمیدونم وقتی میدونن مشکل داذه جرا با مردم بازی میکنند

 8. سلام
  بعد از ۵ساعت کد فعال سازی امده ومیگه یکساعت بیشتر وقت نداری درغیر اینصورت حذف میشود
  من در ان لحظه دیگر دسترسی به سایت نداشتم وحالا هرچقدر مراحل را دوباره میروم دیگر جواب نمیدهد.
  عزیز من نمیشه که چند ساعت کنار کامپیوتر نشست تا شما یک شماره بفرستید اول اشکالات را
  درست کنید بعد اعلام کنید

 9. تا به اخر ثبت نام کردم و وب سایت اعلام کرد که ثبت نام شما با موفقیت به انجام شد ولی تاکنون اس ام اس فعال سازی برایم ارسال نشده است.

 10. با سلام.

  از طریق سایت جدید بیمه ثبت نام کردم و پیامک اومده که برای فعالسازی با در دست داشتن مدارک هویتی به شعبه مراجعه کنید.

  چند بارم تو این سه روز اخیر مراجعه کردم شعبه میگه والا بخدا فقط واس خودشون پیامک میدن خودکار،هیچ راهکاری واس اینکه بتونیم حسابهایی که با این پیغام بما مراجعه میکنن رو فعال کنیم! باید منتظر بشین سایت درست بشه! مشکل داره و مردم رو سرکار گذاشتن مسئولهای سایتش

 11. من ثبت نام را انجام دادم ولی پیامکی برای دادن رمز نیامد.توی سایت نوشته که رمز پس از ۴۸ ساعت داده میشود صحیح است یا خیر؟

 12. بعد از حدود ۴ ماه این واقعا افتضاحه .حالا یعنی بروزشد؟؟؟به شهبه هم زنگ میزنم ببینم بیم رد شده میگن حضوری بیا .من ک کارم روی دریاس چجوری بیام اخه.شورشو در اوردن

 13. چیکار دارن میکنن با سایت خدا میدونه!!! اگه خراب بوده چرا سایتو بالا آوردن آخه!

  واس من پیغام اومده بود با در دست داشتن مدارک هویتی جهت فعالسازی به شعبه مراجعه کنید. نه تنها من چند نفر دیگه از دوستان هم رفتن شعبه ها میگن سایتشون مشکل داره واس خودشون اس ام اس نامربوط میفرستم! ما نمیتونیم فعال کنیم!!!!

 14. بابا این چه وضعیه .فک کنم سیستمشون با نفت کار میکنه ..من ثبت ناممم تکمیل شده ..ولی ۲ روزه پشت گزینه دریافت اطلاعات موندم خدا این دو روزه کی میخواد اطلاعات این سایت …با ما بده…در حال دریافت اطلاعات

 15. من ثبت نام کردم و پیامک هم امد ورود به سیستم رو خوش آمد هم گفت که حساب کاربری فعال شما فعال شد ولی نمی توان وارد شد

  1. من قبلا ثبت نام کردم کد هم برام اس ام اس شد و حساب کاربربریم فعال شد ولی الان که می خوام وارد بشم گذرواژه را فراموش کردم و از قسمت بازیابی گذر واژه هرچی رمز جدید را وارد می کنم( بارعایت تمامی موارد ذکر شده) پیام می دهد : بازیابی گذرواژه با مشکل مواجه شد، چنانچه از صحت پاسخ سوال امنیتی اطمینان دارید مجددا تلاش نموده و در غیر اینصورت به نزدیکترین شعبه مراجعه نمائید. چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

 16. با سلام
  بنده فرایند ثبت نام و ورود به سامانه را با موفقیت به انجام رسانده ام.
  بیمه بنده از خرداد ۸۶ پرداخت شده و در قسمت سوابق بعد از سال ۸۶ به درستی منعکس گردیده است. با این وجود در برگه کلیه سوابق، صرفاً موارد مربوط به سال ۸۹ به بعد درج میگردد. لازم به ذکر است بیمه های بنده از سال ۸۶ لغایت ۸۹ در شعبه ۲۹ (شمیران) پرداخت شده که پس از تغییر محل اشتغال، اقدام لازم جهت انتقال سوابق به شعبه ۲۲ (محل پرداخت بیمه محل اشتغال بعدی) صورت پذیرفته است. با این وجود در قسمت کلیه سوابق پیام ذیل نمایش داده میشود:
  «چنانچه اطمینان دارید در شعبه / شعب بیست و نه تهران دارای سابقه می باشید ، با در دست داشتن مدارک مستند و متقن به شعبه محل بیمه پردازی خود مراجعه نمایید»
  لطفاً راهنمائی بفرمائید.
  با سپاس

 17. مرجع سوالات بیمه

  سلام توجه داشته باشید صفحه کلید به زبان انگلیسی (EN) باشد.

  فرمت مجاز جهت ثبت گذرواژه :

  باید با کاراکترهای لاتین باشد. باید با یک حرف آغاز شود .
  باید حداقل شامل یک حرف بزرگ ، یک حرف کوچک و یک عدد باشد.
  گذرواژه نباید شامل نام ، نام خانوادگی و کد ملی باشد.
  فقط کاراکترهای التین حرف و عدد و ! # $ % & مجاز می باشند.
  طول گذرواژه نباید کمتر از ۸ کاراکتر باشد.
  نمونه گذرواژه که سایت سابقه قبول می کند مانند: Bidbarg95#

  توجه داشته باشید که لغت انگلیسی B لغت باید بزرگ باشد.

 18. با سلام،من هرچی برا گذر واژه میزنم ایراد میگیره—تمام موارد رو هم رعایت کردم—حتی دیگه زد به سرم همین گذر واژه ی شما رو هم امتحان کردم همون ایراد رو گرفت!!!
  حرف بزرگ
  حرف کوچیک
  شروع با حرف
  شامل حرف و عدد
  حداقل هشت کاراکتر
  و…
  همه رو رعایت کردم هی ایراد میگیره!

  1. مرجع سوالات بیمه

   سامانه به طور آزمایشی به اطلاع عموم رسیده و این مشکلات رو داره. من الان همون Bidbarg95# رو امتحان کردم (توجه داشته باشید که حرف B بزرگ هست نه حرف کوچک b ) بدون گذاشتن # هم امتحان کردم و قبول کرد.

 19. مرجع سوالات بیمه

  در صورتی که وارد سایت سابقه می شوید اما چیزی معلوم نیست، مشکل از مرورگر شماست. با آپدیت کردن مرورگر فایرفاکس یا کروم خود، مجددا تلاش کنید

 20. با سلام و خسته نباشید من سه روز ثبت نام کردم ولی وقتی وارد می شوم میگوید لطفا منتظر بمانید حتی چهار ساعت منتظر بودم ولی وارد سایت نمیشدم لطفا از شما عزیزان درخواست می کنم مشکلات سایت را بررسی کنید و عیب آن را بگیرید

  باتشکر از شما زحمت کشان این مرز بوم

 21. با سلام وخسته نباشید،بنده ثبت نام رابه طور کامل انجام دادم وموفق بوده ولی بعد ازچندروز که دوبارهبا همان حساب کاربری ورمز که تشکیل دادیم قبول نمی کنه وبه قسمت ثبت نام دوباره که میرویم پیغام می ده که حساب کاربری شما قبلاً ایجاد شده ولی مشکل درورود به آن دارد دراینصورت چگونه می توان ان را حذف ودوباره ثبت نام کرد؟

 22. سایتشونم مثل خودشون مسخرس.من ده روزه منتظر پیامکم.اینا یا باید به اختلاس برسن و بچاپن یا بازم بچاپن دیگه مردم واسه اینا معنی نداره.واقعلا نمیدونم اینا تفکراتشون چطوریه

 23. من چندین بار مراحل ثبت نام را رفتم ولی گذرواژه را قبول نکرد.
  مجددا برای ثبت نام اقدام کردم این پیام را سیستم می دهد:کاربر گرامی، با عرض پوزش ادامه عملیات به دلیل خطا امکان پذیر نمی باشد
  و نمی توانم وارد مراحل ثبت نام شوم ،لطفا راهنمایی کنید

 24. دوستان اینا همش چرت پرته سری اول فقط باید به نزدیکترین شعبه مراجعه کنید همون جا که کارمند بیمه ثبت نام کرد فورا براتون اس ام اس میاد و میتونید وارد سایت سوابق شوید اصلا از تو خونه نمیشه ثبت نام کرد و منتظر اس م اس نباشید از ما گفتن بود

  1. سلام آقای ارشیا
   برای ثبت نام می تونید هم از کافی نت یا شعبه یا خودتون و یا هر کس که این مراحل رو بتونه بره انجام دهید

   در ضمن در همه شعب بیمه تامین اجتماعی کارمندان برای بیمه گذاران این کار رو انجام نمیدن و بسته به کارمند داره

   اگر بر اساس راهنمای ارایه شده مراحل را انجام دهید و به جزییات توجه کنید نیازی به مراجعه به جایی نمی باشد
   اگر هم سوالی در این زمینه داشتید می تونید در مرجع سوالات بیمه به صورت کاملا رایگان مطرح نمایید

 25. سلام من هرکاری کردم سوابق بیمه نیومد مثل قبلی نیست ما اصلا گذرواژه نداشتیم فقطشماره بیمه رومیزدیم باکد ملی الان گذرواژه میخواد لطفا راهنمایی کنید

 26. با سلام
  ببخشید پیامک فعالسازی برای من اومده ولی وقتی میخوام وارد حساب کاربری بشم با خطای ۴۰۳ مواجه میشم
  این خطا به چه معنی هست و برای رفع این خطا چکار باید کنم؟

 27. برا من پیامک اومده میگه برای فعال سازی باید بری شعبه بیمه،خدمات غیر حضوری بخوره تو سرشون،وقتشو که ندارم هیچ،حوصله ی اینکه دو سه ساعت وایسم تو نوبت رو هم ندارم،نخواستیم اصلا.

  1. جناب آقای/ سرکار ******* اطلاعات هویتی وارد شده توسط شما با پایگاه مرجع مطابقت ندارد. چنانچه اطمینان دارید در زمان ورود اطلاعات اشتباهی رخ نداده، با در دست داشتن مدارک هویتی خود به نزدیکترین شعبه مراجعه نمائید.سازمان تامین اجتماعی

   “در صورتی که پیامک فوق را دریافت کردید نیازی نیست به شعب تامین اجتماعی مراجعه نمایید و در هفته آینده دوباره برای ثبت نام اقدام نمایید”

 28. اقا من ثبت نام کردم پیامشم اومد ولی برای سوابق که میرم همش میزنه نام کار بری با گذر واژه مطابقت نداره ولی گذر واژه رو کاملا درست میزنم

 29. سلام.

  برای شناسنامه هایی که المثنی هستن و سری شناسنامه ( مثلا الف / ۵۰) ندارن و فقط یک عدد ( مثلا یک یا دو و…) نوشته شده چی کار باید کرد چون هنگام ثبت نام کردن روی قسمت سری شناسنامه علامت ضربدر می زنه که باید پر شود ولی اینجور شناسنامه ها ( المثنی ) ندارن باید چی کار کرد؟ لطفا راهنمایی کنید.

 30. سلام من نمیدونم سایت قبلی رو برای چی دستکاری کردن.هنوزبه من پیامک نشده. هر کاری هم میکنم خطا میده .الان یه هفته هس دنبال یه سابقه بیمه هستم

 31. سلام
  من در سایت بیمه ثبت نام کردم ولی وقتی پروفایلم رو باز کردم تاریخ تولدم صحیح نیست. چطوری میتونم اصلاحش بکنم؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

 32. هر چه فلاکت می کشیم از این سوءمدیریت تامین اجتماعی است .از وضعیت فلاکت بار بیمارستان ها تا پرداخت حق بیمه مردم.این ها بلد نیستند یه سابقه بیمه بدهند دست مردم

 33. سلام خسته نباشید خدمت مسئولین محترم بیمه اینجانب در سامانه مشاهده سوابق ثبت نام کردم پیامک موفقیت ثبت نیز از بیمه دریافت کردم اما نمیتونم وارد مشاهده سوابق بشم لطفا مرا راهنمایی کنید ممنون

 34. باید برای این خدمت رسانی خوبتون جناب مدیریت محترم تامین اجتماعی پاداشهای کلانی که گرفتی به خزانه برگردانند بابت سایت سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی و جای تشکر داره که تلاش هم میکنید ولی نتیجه نمیگیرید

 35. واقعاخیلی افتضاح است این برنامه را هر کی نوشته خیلی بی سواد بوده شمابلدید ازمردم پول بگیرید وخدمات صفر ارائه کنید فقط بلدید مردم راسرکار بزارید

 36. با عرض سلام و خسته نباشید
  سایت جدید بیمه خیلی خوب و راحته درسته در ابتدا یه کم مشکل داشت ولی الان راحت و خوبه کسانی هم که نمی تونند وارد بشند بلد نیستند و عیب روی سایت نگذارند و کار را به کار دان بسپارند و اینقدر غر نزنند

 37. سلام.مگه مردم چه مشکلی داشتند که این سامانه مسخره را ایجادکردین ک۹۰درصدمردم نتونن سواببقشونوببینن درست یک ماهه یه بام تواننترنت هست یه بام تو تامین اچتمای هنوزم نتونستم موفق بشم ککدو بگیرم

 38. با توجه به ثبت نام و اشتباه در تسلسل شناسنامه قبلی والمثنی قادر به مشاهده سوابق خود نیستم و با سه روز مراجعه به بیمه شعبه رباط کریم که لیست من در این شعبه میباشد هنوز نتیجه ای نگرفته ام

 39. متن با سلام و ادب و احترام خدت شما
  من عملیات ثبت نام رو به سختی سپری کردم
  پیام برام اومد ک ب سیستم تامین اجتماعی خوش آمدید شماره کاربری شما فعال شد حالا باید چکار کنم ک سوابق بیمه برام بیادلطفا راهنمایی کنی ممنون میشم

 40. چندین سال است به بیمه مراجعه می کنم . با اینترنت نمیتونم سوابق خودم را ببینم. میگه رمز اشتباه است. بارها به بیمه مراجعه کردم فتوکپی شناسنامه و کارت ملی و مدارک دیگه خواستند.
  گفتند بعد از بیست روز رمز فعال میشه اما فعال نشد. مگر وارد کردن یک عدد ۶ رقمی (سریال شناسنامه بعنوان رمز) چقدر سخته که انجام نمیدید؟
  از سایت قدیم خیری ندیدیم. و اما سایت جدید : هفته پیش ثبت نام کردم هنوز پیامکی دریافت نکرده ام.
  در خود اداره بیمه هم که میدانید نحوه برخورد با ارباب رجوع چطوره.
  به نظر شما اگر کسی بخواهد سوابق بیمه اش را بدونه راهکار چیست؟
  ابه احتمال زیاد به این ثبت نظر هم اهمیتی داده نمیشود.

 41. با عرض سلام و خسته نباشید.
  یه سوال داشتم خدمتون.
  بنده پروانه کسی در رسته خواربارفروشی دارم و آیا می توانم از طریق پروانه کسب خود را بیمه کنم ؟؟ هزینه آن چقدر است ؟

 42. من وارد سایت میشم همش میگه سوابقتون رو قبلا به سایر صندوق ها انتقال دادین این مسخره بازیه جدیده؟؟؟؟

 43. باسلام
  اصولا در دوران دریافت بیمه بیکاری، کارکرد هرماه توسط اداره کار به تامین اجتماعی اعلام و پس از ثبت در سامانه حقوق پرداخت میشود.
  سوال من مشخصا این است که چند روز قبل از واریز حقوق، امکان مشاهده کارکرد ماه مربوطه در سامانه سوابق وجود دارد؟
  باسپاس

 44. سلام
  من در بخش سوابق تامین اجتماعی که وارد میشم نمی توانم بفهمم که از کجا میتوانم ببینم که چه عنوان شغلی برای من گزارش شده است؟

 45. با سلام من به عنوان کارفرما در سایت ثبت نام کرده ام و لیست بیمه کارگاه با کد من رد میشه. من به عنوان کارگر جای دیگر شماره بیمه گرفته ام ولی نمیتونم در سایت ثبت نام کنم. راه حل چیه؟
  تشکر

 46. سلام من ثبت نام کردم و برای پیام اومده که حساب کاربری شما فعال شد. اما میخوام وارد شم همش خطا میده :به دلیل عدم تطابق نام کاربری با گذرواژه امکان ورود به سیستم وجود ندارد. رمزم رو دوباره عوض کردم ، گفتم شاید اشتباه میزنم . اما بازم همین خطا رو میده

  1. سلام من خارج از کشور هستم میخوام سابقه بیمه خودم و ببینم نمیتونم وارد سایت بشم کد هم دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون

 47. سوال : آیا اگر قبل از دوران خدمت سربازی ۲ ماه بیمه داشته باشیم باز هم باید هزینه خرید بیمه سربازی رو جهت سابقه کار پرداخت کنیم..
  و یا اینکه در زمان خدمت سربازی بیمه از طرف شرکت پرداخت بشه باز هم باید هزینه رو پرداخت کرد…؟

 48. با سلام من چند ماه بیمه تامین اجتماعی دارم که مال شهر خرمشهر تو استان خوزستانه اما خودم الان تو اردبیل زندگی میکنم و میخام برای یه شرکت سابقه بیمه مو بدم که ازم میخان از کارگزاری رسمی بگیرم اما کارگزاری شهرمون میگه باید بری اون شهری که آخرین بار اونجا بیمه واریز کردی و از اونجا درخواست کنی ایا نمیشه از کارگزاری استانی بغیر از استان محل اشتغال سوابق رسمیه بیمه دریافت کرد؟

 49. با سلام وخسته نباشد وارد سامانه سوابق بیمه که میشم پیام زیر میاد. با اینکه آخرین ورژن های کروم و فایر فاکس را استفاده می کنم. با تشکر.

  HTTP method POST is not supported by this URL

 50. برای این کدملی درخواست بلاتکلیف وجود دارد. لطفا حداقل یک ساعت بعد دوباره تلاش کنید. در صورت بروز چنین مشکلی چه باید بکنیم

  1. سلام
   در صورتی که سوالی در زمینه بیمه تامین اجتماعی و قانون کار دارید می تونید درخواست مشاوره خود را از طریق لینک زیر ثبت نمایید تا مشاور متخصص به صورت تلفنی شما را راهنمایی نمایند:

   دریافت مشاوره تلفنی از متخصص

 51. بازتاب: eservices.tamin.ir | ثبت نام و ورود به سامانه خدمات غیر حضوری تامین اجتماعی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا