درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
214 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (70 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
باسلام.بنده وکارفرمادردوکاغذعین هم باخودکار قراردادموقت کارروباتوافق یکدیگربه امضارسوندیم.درقراردادکارموقت توافق کردیم که قراردادکاریکسال باشه وحقوق ماهیانه یک میلیون تومان وساعات کاری جمعا8ساعت ودرموردبیمه وسایرمزایای قانونی کارچیزی نوشته نشد.کارفرمای بنده بعداز5ماه بنده روازکاراخراج کرداین درحالی بودکه7ماه ازقراردادم باقی مونده بوداگرازکارفرمابه اداره کارشکایت کنم علاوه برحقوق قانون کاروبیمه ان5ماه که پیشش کارکردم میتونم برای7ماه هم تقاضای دریافت حقوق قانون کاروبیمه روبدم یانه؟اگربنده درخواست بازگشت به کاررودرهیات تشخیص اداره کارندم اونوقت چی؟(لطفاخوب  وکامل توضیح بدین)
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (18,300 امتیاز)
سلام

در صورتیکه شما قرارداد کار یکساله دارید و کارفرما قبل از اتمام ،قرارداد شما را یکجانبه فسخ نمایند به استناد ماده ۲۵ قانون کار می توانید به اداره کار شکایت نماید و تقاضای بازگشت به کار بدهید در صورت عدم درخواست بازگشت بکار بعد از تاریخ فسخ رابطه کاری حقی برای شما ایجاد نمی شود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...