درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
3,322 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (100 امتیاز)
با عرض سلام

آیا وقتی که اثبات نمودیم و در دادگاه برنده شدیم کارفرما باید حق بیمه را به کارگر یا به تامین اجتماعی بدهد؟

در اشنایان شخصی دعوای حقوقی کرده بودند ولی رضایت دادند و مبلغی رو دریافت کردند !

آیا جدا از رضایت دادن اگر رضایت نمیداد و تا مرحله برنده شدن در دادگاه می رفتند میتوانستند ان مبلغ رو دریافت نمایند؟ یا نه به حساب تامین اجتماعی ریخته میشد؟

من شنیده ام که تامین اجتماعی پول را میگیرد و به سنوات اضافه میکند.

و اینکه آیا رضایت دادند مجددا میتوانند درخواست دعوا کنند و..؟ - با توجه به این مورد اصلا رضایت گرفتن کارفرما از کارگر شاکی قانونی هست یا خیر؟ (چون با توجه به ماده 148 اداره کار بیمه باید به حساب تامین اجتماعی واریز بشود)

ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایید

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (18,740 امتیاز)
باسلام

حق بیمه می بایست به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شود وپرداخت حق بیمه به حساب کارگر وجاهت قانونی ندارد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (100 امتیاز)
با تشکر از پاسخ شما - شخصی رو میشناسم بعد از رفتن به اداره کار و قبل از برگذاری جلسه دادگاه توافقی رضایت دادند و مبلغی رو گرفت.

با توجه به اینکه مبلغی رو محضری بابت رضایت دادن گرفته - آیا محددا میتواند شاکی شود؟

پس این مبلغی که دریافت نموده چی؟

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...