عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
483 بازدید
سوال شده قبل در بازنشستگی و مستمری توسط
ویرایش شده قبل توسط

با سلام

من 11 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی اجباری (کارفرما) را دارم

از امسال میخوام خویش فرما برای خود بیمه رد کنم

آیا من مشمول قانون بازنشستگی که برای خانمها با شرایط 42 سال سن و 20 سال سابقه باشد می شوم؟ با تشکر

پاسخ داده شده 12 ساعت قبل توسط Tabar (20,650 امتیاز)

به لینک زیر مراجعه کنید

شرایط بازنشستگی بیمه تامین اجتماعی

________________

سپاس که پاسخ دادید

با عرض معذرت استنباط من از مطالعه این متن این بود که بیمه خانمها چه خویش فرما یی باشد چه کارفرمایی مشمول قانون 42 سال سن با 20 سال سابقه جهت بازنشستگی می شود

اگر صحیح می باشد لطفا تایید شود

متشکرم

_

2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (15,200 امتیاز)
شرایط بازنشستگی بیمه ای برای مردان و زنان شاغل و شرط سنی بازنشستگی :
 
⬅️الف ) شرایط بازنشستگی برای مردان :
1- داشتن 50 سال سن و 30 سال سابقه
2-داشتن 60 سال سن و 20 سال سابقه
3-داشتن 35 سال سابقه پرداخت حق بیمه بدون شرط سنی

@moshaveran_rahnama
⬅️ب) شرایط بازنشستگی برای زنان :
1-داشتن 45 سال سن و 30 سال سابقه
2-داشتن 55 سال سن و 20 سال سابقه
3-داشتن 35 سال سابقه بدون شرط سنی
درعین حال شرایط قبلی آئین نامه به قوت خود باقی بوده و افرادی که دارای 20 سال سابقه متوالی یا 25 سال سابقه متناوب در مشاغل سخت وزیان آور می باشند می توانند تقاضای خود را به ادارات کار محل ارائه نمایند.
✅جهت مشاوره مشاغل سخت و زیان آور و بازنشستگی 1شنبه ها از ساعت 15 الی 17
شرکت مشاوران تامین و کار رهنما
مشاوره و اجراء: پیرامون ( تامین اجتماعی، روابط کار، دارایی، دادخواست و لوایح در دیوان عدالت اداری مرتبط با سازمان های مربوطه)
برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (72,290 امتیاز)
در تکمیل صحبت های همکارم، عرض کنم که تبصره 4 ماده 76 که مربوط به سن و سابقه شماست در صورتی صدق می کنه که در زمان درخواست بازنشستگی بیمه اجباری باشید.

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...