درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,751 بازدید
قبل در سایر توسط
با سلام ؛
آیا برای بازنشستگی با 42 سال سن و 20 سال سابقه پرداخت بیمه حتماً باید عنوان شغلی کارگر باشد ؟ در محلی که من مشغول به کار هستم کارمند محسوب می شویم ( اداره نیمه دولتی ) ولی طبق قوانین بیمه تأمین اجتماعی بیمه برای ما محاسبه و پرداخت می گردد و براساس قانون کار حقوق پرداخت میگردد . نحوه اقدام بنده به چه صورتی است آیا بابد حتماً از طریق دیوان عدالت اداری و ماده 2 قانون کار اقدام کنم یا نیازی نیست ؟ قبلاً از راهنمایی تان سپاسگزاری می نمایم .
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (304,650 امتیاز)

سلام برای بازنشستگی با این شرایط فقط لازم است که این 20 سال سابقه به صورت بیمه اجباری (مشمول قانون کار) واریز شود و اسم و عنوان شغلی در این بازنشستگی تاثیری ندارد

  • زنان بیمه شده مشمول قانون کار با ۲۰ سال سابقه کار و پرداخت حق بیمه و ۴۲ سال سن با ۲۰ روز حقوق می توانند بازنشسته شوند.

اطلاعات بیشتر در :

 شرایط بازنشستگی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...