درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
4,306 بازدید
قبل در صندوق بازنشستگی کشوری توسط (100 امتیاز)
با سلام.  در قرارداد پیمانی کارمند برای خروج از کار باید اعلام فسخ قرارداد بکنه یا درخواست استعفا بده؟

چون طبق ماده ۶ آیین نامه استخدامی قرارداد پیمانی-

فسخ قرارداد استخدام پیمانی توسط هر یک از طرفین با یکماه اعلام قبلی امکانپذیر خواهد بود مگر آنکه در قرارداد مدت کمتری تعیین شده باشد

لطفاً اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,380 امتیاز)
با سلام

استعفا صرفا" مربوط به کارکنان رسمی می باشد که فقط درصورت قبول دستگاه مربوطه قابل انجام می باشد .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (100 امتیاز)
سلام .ممنون از پاسخ شما. میتونید توضیح بدید کارمند پیمانی چطور باید از کار خارج بشه؟ طبق گفته شما استعفا فقط مربوط به کارکنان رسمی است. پس کارمندان پیمانی چیکار باید بکنن؟

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...