عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
98 بازدید
سوال شده قبل در قرارداد کار توسط (150 امتیاز)
سلام . خسته نباشید . بنده قرار داد کار معین ( مشخص )  با یک اداره نیمه دولتی دارم . که بنده را بی دلیل اخراج کردن و الان  قصد شکایت به اداره کار دارم .  مشکل من با این قرار داد این است که :  مدت انقضای قراردادم معلوم نیست و خط تیره خورده ( شروع 1 فرودین 96 بوده ولی تاریخ اتمام - خورده و بدون مدت معین  )  . آیا طرف قرار داد میتواند مدعی شود که به این دلیل این قرار داد یک ماهه بوده ؟ چطوری من میتوانم ثابت کنم که قرار دادم مدت اش بیشتر است . ممنون
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (2,900 امتیاز)
سلام - چنانچه قراردادی را که امضاء نموده اید دارای تاریخ شروع بکار بوده و تاریخ انقضاء یا خاتمه ندارد ، این نوع قرارداد از نوع قرارداد دائمی محسوب میشود. البته روئیت اصل نسخه قرارداد و تایید صحت آن برای کارشناسان مراجع کار الزامی است.

لذا چنانچه برای هیت های کار محرز و مشخص گردد که نوع قرارداد امضاء شده بدون تاریخ خاتمه بوده فسخ آن غیرقانونی میباشد و میتوانید تقاضای بازگشت بکار نمایید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (150 امتیاز)
ممنونم از پاسختون . قرارداد من از نوع معین ( قید شده معین یا مشخص  ) است . باز هم از نوع دائمی محسوب میشه ؟

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...