درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
932 بازدید
قبل در لیست بیمه توسط (100 امتیاز)
با سلام

من در دو شرکت مشغول بکار هستم ، شرکت اولی لیست بیمه پرداخت نکرد و با رای اداره کار سابقه من  تا پنج ماه قبل منظور شده ، و من با توجه به ادامه پرداخت بیمه در شرکت دوم و رسیدن سابقه به 30سال ،  در مرز بازنشستگی هستم آیا ترک کار باید هر دو شرکت صادر کنند؟ شرکت اول که پنج ماه لیست بیمه نداده و حالا هم نمی دهد باید چگونه و به چه تاریخی ترک کار صادر کند ؟ و اگر شرکت اول که لیست بیمه ارائه نمی کند و فقط با رای اداره کار مجبور به پرداخت با تاخیر چند ماهه می باشد ، ترک کار صادر نکند چه خللی در بازنشستگی بنده بوجود می آید؟

با سپاس از شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,300 امتیاز)
با سلام

سوابق شما با رای اداره کار و وفق ماده 148 قانون کار و ارسال رای به شعبه و ایجاد بدهی برای کارفرمای اول و در صورت پرداخت، سوابق شما ایجاد میگردد در صورت احراز شرایط بازنشستگی باید ترک کار خود را کتبا از هر دو کارفرما دریافت و به شعبه ارائه دهید و الزامی به  ثبت ترک کار در لیست حق بیمه نمیباشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...