درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
734 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط (100 امتیاز)
با توجه به اینکه در قرارداد منعقده ما بین پیمانکار و کارفرما، در ماده مربوط به  مالیات و کسورات قانونی نامی از بیمه تامین اجتماعی بیان نشده و بر خلاف ماده 38 قانون تامین اجتماعی پیمانکار از سوی کارفرما ملزم به انجام بیمه تامین اجتماعی نگردیده  و اینکه تاریخ صدور نامه مفاصا حساب  و ابلاغ قرارداد به تامین اجتماعی و پیمانکار  بعد از 9 ماه از اتمام قرارداد از سوی کارفرما صورت گرفته آیا پیمانکار حق اعتراض به تامین اجتماعی و کارفرما را دارد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (11,800 امتیاز)
با سلام

ماده 38 سازمان تامین اجتماعی تمام قراردادها را شامل میشه و اینکه در قرارداد عنوان نشده رافع مسئولیتهای شما و کارفرما نمیشه

ولی اگر توافقی خارج از قرارداد کردید که قیمتهاتون بدون در نظر گرفتن بیمه هستش می تونید برای هزینه بیمه با کارفرما مذاکره کنید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (2,020 امتیاز)
چنانچه قراردادجنبه ماده ۳۸قانون باشد.برای سازمان مهم نیست درمتن قرارداددارای کسورات هست یانیست .چون سازمان پس ازاعلام اتمام قراردادومبلغ کارکردمحاسبه انجام می دهد.پیمانکارازکارفرمامی تواندشاکی باشد.سازمان تامین اجتماعی بهعدازیکسال ازاتمام قراردادطبق الحاقیه ماده ۳۸عمل خواهد نمود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...