درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
252 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط
سلام، سوالی داشتم ازتون میخواستم بدونم که : پدر من صاحب سه دنگ از یک مغازه نانوایی هست که الان اقدام ب فروش اون سه دنگ کرده، اسم پدر من ب عنوان کارفرما کارگران رد نمیشده و تنها اسم شریکش ب عنوان کارفرماس، حالا میخوام بدونم برای فروش اون سه دنگ ماهم باید مفاصاحساب بیمه بگیریم؟ ممنون میشم تماس بگیرین
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (66,770 امتیاز)
مفاصا حساب در خصوص ملک مورد نظر میباشد و اگر حتی نام فرد به عنوان کارفرما اورده نشده باشد این امر دلیل عدم اخذ مفاصا حساب در جهت نقل انتقال نمیگردد
ماده39 تامین اجتماعی

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...