عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
80 بازدید
سوال شده قبل در عیدی و سنوات و مزایای قانون کار توسط (110 امتیاز)
با سلام و احترام
 بنده قرارداد 3 ماهه آزمایشی با کارفرما دارم و در قرارداد ذکر شده کارفرما موظف به پرداخت حقوق در حدود زمانی متعارف خود میباشد ودر زمان استخدام به بنده گفتن که حقوق به صورت منظم و به موقع پرداخت میشود اما حقوق بیش از 3 ماه معوق شده اینجانب تصمیم به قطع همکاری نموده ام با توجه به اینکه در قرارداد ذکر شده که باید یکماه فرصت به کارفرما داده شود برای نیروی جایگزین جدید عواقبی برای بنده در صورت رعایت نکردن این موضوع دارد یا خیر؟
با تشکر فراوان
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (25,580 امتیاز)
بهتر است طبق قرارداد یکماه زودتر بصورت کتبی استعفا دهید و پس از آن ترک کار کنید. البته اگر این کار را هم نکنید بنظر من مشکل خاصی بوجود نخواهد آمد و در حقوق و مزایای شما خللی ایجاد نمیکند.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...