عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
88 بازدید
سوال شده قبل در اداره کار توسط (190 امتیاز)
با تشکر از پاسخ شما
شما در مورد ادعای حق حقوق نظر منفی دادین ولی در واقع هیچ کدام یک از این مزیا را به بنده نداده وبه صورت دلخواهی که در دفتر حساب خودش نوشته است  حساب کرده در چنین حالم نمیتوانم ادعای حقوق کنم؟ همچنین کارمندان شما نیز در مورد ننوشتن مبلغ در رسید به بی اعتباری آن نظر داده اند.
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (8,400 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
همراه گرامی بیدبرگ

اساساً تسویه حسابی که مبالغ دریافتی اصلا قید نشده یا یک مبلغ به صورت کلی قید شده نباید مورد پذیرش ادارات کار باشد ولیکن بنا به تجربه چندین ساله وکالت به جرات می توانم عرض کنم وحدت رویه مشخص و ثابتی در خصوص تصمیم گیری شعبات ادارات کار در مورد تسویه حساب های کلی و یا بدون مبلغ  وجود ندارد.

اما در خصوص تسویه حسابی که سفید از کارگران امضا شده و بعداً توسط شخص دیگری پر شده است شما می توانید تقاضای کارشناسی خط بکنید تا تقدم تآخر خطوط مشخص شود. در این حالت باید از هیئت تقاضای صدور قرار اناطه بکنید.

با توجه به پیچیدگی و حساسیت موضوع می توانید تقاضای مراجعه حضوری در سایت ثبت بفرمایید تا مفصل شرح داده شود.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...