عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
36 بازدید
سوال شده قبل در احراز سوابق بیمه توسط (130 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام و عرض خسته نباشید.

اینجانب در فاصله سالهای 1360 تا 1374 بطور گسسته در کارگاهی که تعطیل شده کار میکرده ام در سالهای اولیه بصورت فصلی و بعد از سربازی به مدت 2 سال پیوسته.

حق بیمه کمی برای بنده پرداخت شده بطوریکه بجای حداقل چهار سال سابقه بیمه ، از آن دوران کمتر از یک سال حق بیمه ثبت شده دارم و هنوز 5 سال دیگر نیز باید تا بازنشستگی کار کنم که با 54 سال سن برایم سخت می باشد.

ضمنا، چون کارگاه مذکور متعلق به عمو و پدرم بوده هیچ نوع قراردادی نداشته ام و الان هم مدرکی که نشان دهد بنده در آن دوران و در آن کارگاه کار میکرده ام در دست ندارم بجز گواهی سه تا عمو ، پدرم و شاید سه یا چهار کارگری که در آن دوران در آن کارگاه شاغل بوده اند. اکنون بفرمایید آیا امیدی به پیگیری داشته باشم یا نه ؟ و در صورت پیگیری از کچا باید شروع کنم. ضمنا از دوران قبل از سربازی 103 روز در سال 1360 و بعد از سربازی 6 ماه در سال 1370 برای بنده حق بیمه پرداخت شده است حق بیمه دو سال خدمت سربازی را هم پرداخته ام . از سال 1375 هم تا کنون هم بطور یکسره سابقه پرداخت حق بیمه دارم. با تشکر فراوان از زحمات شما.
لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...