درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
546 بازدید
قبل در مشاغل سخت و زیان آور توسط (100 امتیاز)
ایا کارفرما موظف است پس از اعلام مشاغل سخت توسط کمیته ساعت کار کارگاه را به36ساعت در هفته و مرخصی را به 5هفته در سال تغییر داده و و برای سنوات گذشته را نیز محاسبه و پرداخت نماید؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,280 امتیاز)
باسلام

تائیدمشاغل سخت وزیان آورواستفاده ازسنوات ارفاقی موضوع ماده76قانون تامین اجتماعی ارتباطی بامقررات ،ومزایای مندرج درقانونکارازجمله ماده 52 قانونکارنداشته واین موضوع درماده  20آئین نامه ماده 52 قانونکارمصوب به صراحت ذکرگردیده است .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.>>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...