درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
3,028 بازدید
قبل در مشاغل سخت و زیان آور توسط
با سلام

اگر فردى با ١٤ سال سابقه در شركتى با شرايط سخت و زيان اور كار كند و به دلايلى شركت رو ترك كنه و در جاى ديگرى با شرايط عادى مشغول به كار بشه ايا ١٤سال سابقه سخت و زيان اور او همچنان به ازاى هر ١ سال ١/٥ سال محسوب ميشه،و ايا ميتوان سوابق سخت و زيان اور رو با سوابق كار عادى جمع زد و بازنشت شد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (66,690 امتیاز)
بله در صورت حایز شرایط قرار گرفتن ماده 76 قانون تامین در خصوص بازنشستگی میتوانید سوابق قبل و مرتبط با سخت و زیان آور را به سوابق عادی خود اضافه و بازنشسته شوید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...