درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
2,123 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط (75,470 امتیاز)
سلام

می خواستیم برای یه فاکتور رسمی فروش که صادر شده و کارفرما بدون توجیه ازمون 16.67 درصد کسر کرده و میگه برای بیمه بوده درخواست مفاصا بدیم.

می خواستم ببینم ما که پیمانکار هستیم باید چه جوری درخواست مفاصا بدیم؟ آیا باید کارفرما نامه ای به شعبه تامین اجتماعی خودش بده که درخواست بررسی مفاصا حساب بده؟ الان باید چجوری این فرآیند رو شروع کنیم؟ خیلی ممنون
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (2,020 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
سلام . کسر ۱۶/۶۷ از اختیارات کارفرما نمی باشد. بلکه صرفا ماده ۳۸ قانون رعایت بشه. که این امر رعایت نمی شه. و اما شما باید حتی الامکان فاکتور فروش رسمی دارای کد اقتصادی در مهلت زمان زیادی از تاریخ فاکتور نگذشته باشد. طی نامه ای از کارفرما و پیوست فاکتور به شعبه ای محل کارفرما می باشد مراجعه بشه برای دریافت مفاصا حساب و ضمنا نوع کالای که فروخته شده نیاز به حمل و نصب تخصصی نباشد و صرفا فروش تنها باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (11,800 امتیاز)
با سلام

کارفرما باید طی نامه ای شرایط قرارداد  و یا فاکتور رو برای تامین اجتماعی (شعبه محل انجام فعالیت و یا محل شرکت فروشنده) بیان کنه تا تامین اجتماعی بر اساس اون و شرایط قرارداد حق بیمه را محاسبه و اعلام کنه

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...