درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
275 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
درصورت راي بازگشت به كار ،كارگر حاضر به بازگشت به كار نباشد  آيا  حقوق ماهانه دوران تعليق به وي  تعلق ميگيرد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (37,010 امتیاز)
خیر. در صورت عدم تمایل به بازگشت به کار ، حقوق ایام بلاتکلیفی به شما تعلق نمی گیرد اما می توانید طبق ماده 165 قانون کار ، 45 روز به ازای هر سال سابقه ، حق سنوات دریافت کنید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...