آشنایی و مشاوره رایگان خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری
0 امتیاز
511 بازدید
سوال شده قبل در دیه توسط (120 امتیاز)
با سلام
من با عابری تصادف کردم و پایش شکسته ، میخواستم بپرسم شاکی علاوه بر دیه شکستگی پا که از بیمه دریافت میکنه میتونه از من شکایت مجدد (یا ادعایی) بکنه مبنی براینکه نمیتونه کار کنه و مبلغی رو با هر عنوانی از من بخواد یا دادگاه من رو ملزم به پرداخت همچین پولی بکنه و بیمه اونو پرداخت نکنه و مجبور بشم از جیب خودم پرداخت کنم؟
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (39,300 امتیاز)
با سلام

بله با توجه ماده ١و ٢ قانون مسوليت مدني شخص ميتون هزينه هايي كه كرده و مدت زماني كه كار نكردن وو از شما دريافت كنند
-----------------
موسسه حقوقی مکریان یاسا گستر(طنین)
شماره ثبت 40
✳️آیاراننده مقصر گواهینامه یا بیمه نداشته است؟
✳️آیاراننده مقصر از صحنه تصادف فرارکرده است؟
✳️آیا دردریافت و پرداخت دیه تصادفات مشکل دارید ؟
✳️آیا در دریافت دیه خود عجله دارید یا دیه معوق چند ساله‌ دارید؟
✳️ايا ميزان خسارات پرداختي كمتر از حق شماست؟
● پیگیری تضمینی پرونده های تصادفات در هر شهر یا استانی از ایران تخصص ماست
برای دریافت مشاوره تلفنی و پيگيري حقوقي كليك كنيد
قادری
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (41,140 امتیاز)
با سلام
در تائیدفرمایشات همکار عزیزم باید عرض کنم
اگرچه در مادتین معنونه قانون مسئولیت مدنی مقنن برای زیاندیده حقی رو متصور شده است ، لکن جناب قلی پور صرف استناد به این قوانین مسئولیتی برعهده شما بار نخواهد شد و اثبات استحقاق خسارات مازاد سخت خواهد بود .
 مع الوصف شما بایک لایحه دفاعیه مستدل میتونید خودتون رو در این پرونده تبرئه کنید

سوالات مشابه

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمه

.
.
...