درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,214 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
آیا به مدت مرخصی استحقاقی ، عیدی و سنوات پرداخت میشود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)
باسلام.

به استناد ماده64 قانون کار، باتوجه به اینکه مدت مرخصی استحقاقی جز  حقوق حقه ی کارگران می باشد و مدت مذکور جز سابقه ی ایشان محسوب میگردد بنابراین به مدت مرخصی استحقاقی باحقوق عیدی و سنوات پایان خدمت تعلق می گیرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...